Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > DELTACAST’tan ilk HDMI ve SDI kart
DELTACAST’tan ilk HDMI ve SDI kart
21.02.2020 16:29

DELTACAST görüntü ara bağlantıları gerektiren çok sayıda piyasa üzerinde aktif çalışıyor. Geniş yoğunlukta ürünler için FLEX kullanmanın yanında, yayın, profesyonel AV ve e-sports alanlarındaki müşterilerle son yapılan görüşmeler, bu piyasa kesimlerinde hem HDMI hem de SDI ara bağlantısı sunan küçük, iyileştirilmiş, uygun maliyetli çözüm gereksinimine yönelik yeni bir ürün ailesi belirlemeye yöneltti. 

Aynı kart üzerinde her iki arabirimin olması sayesinde sadece tek bir ürünü bütünleştirmek, tek satıcıyla muhatap olmak gerekiyor ve ürünün görüntü ara bağlantısı için tek PCI Express yuvası kullanmak yetiyor. Dahası, HDMI ve SDI sinyalleri senkronize etmeyi kolaylaştıran bir kart. 

Bu tip bir ürün HDMI ve SDI girişleri ve çıkışlarının birçok kombinasyonunu sağlayabilir ve DELTACAST bu yeni ürün serisinin ilk üyesini belirledi: DELTA-12g1c-hmi10-elp. 

DELTA-12g1c-hmi10-elp

  • Birisi 6G ve 12G-SDI desteği için yükseltilebilen, dört adet 3G-SDI çift yönlü kanal
  • Bir adet HDMI 2.0b girişi
  • Analog Blackburst ve tri-level sinyalleri destekleyen bir genlock referans girişi

Kart çift UHDTV (4K60) kullanım durumlarını tam destekleyecek yapıda üretildi; bir 4K60 sinyali HDMI giriş üzerinde yakalanırken, ikinci bir 4K60 sinyali alımda veya gönderimde 1 adet 12G-SDI veya 4 adet 3G-SDI olarak ele alınıyor. 

Kartın kullanımı UHDTV ile sınırlı değil ve HDM ve SDI konektörleri üzerinde birçok farklı format destekliyor. Dört 3G-SDI kanalının hepsi aynı anda ya da birbirinden bağımsız olarak kullanılabiliyor. 

Yüksek performanslı uygulamalar ve HDR iş akışları için tasarlanan DELTA-12g1c-hmi10-elp, dahili renk işleme özellikleri, renk alanı çeviriciler, renk yeniden örnekleyiciler, düzlemsel tampon paketleme9, proxy ölçeklendiriciler, gömülü ses ve HDR üstveri desteği içeriyor. 

Deltacast ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 474 09 27 numaralı telefondan Orsatek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.