Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sennheiser 75. Yılını Kutluyor
Sennheiser 75. Yılını Kutluyor
24.03.2020 17:35

Sennheiser, 2020 yılında yetmiş beşinci yaşını kutluyor. Sennheiser kuruluşundan bu yana sesin geleceğine şekil verdi. Yenilikçi ürünleri ve çözümleri dünya çapında müşterileri için üstün ses deneyimleri yarattı. Sennheiser, 2020 yılı boyunca sihirli ses anlarının olmasını sağlayan insanlara ses verecek ve tüm Sennheiser hayranlarına promosyonlar, yarışmalar ve özel üretimlerle teşekkür edecek.

Kardeşi Daniel Sennheiser ile birlikte Sennheiser CEO’larından Dr. Andreas Sennheiser şunları söyledi: “Bu yıl kuruluş yıldönümümüzü kutlamaktan mutluyuz. Kutladığımız 75 yıllık geçmiş sadece zorlu projeler ve sayısız başarılarla sıra dışı fikirler ve yeniliklerden ibaret değil; hepsinden önemlisi harika ses için tükenmeyen bir tutkuyu kutluyoruz. Bu tutku bugün hala bizim itici gücümüz: Müşterilerimizin sadece duyacakları değil hissedecekleri sesi yaratmak için sürekli yeni teknolojiler ve ürünler tasarlıyoruz.

Geçmişten ve bugünden 75 sihirli anı anlatan 75 öykü, Sennheiser dünyasına benzersiz bir bakış sağlıyor. www. sennheiser.com/75years yıldönümü sitesinde yer alan, çalışanların, müşterilerin, arkadaşların ve hayranların anlattıkları bu öyküler, Sennheiser’ı nelerin özel kıldığını gösteriyor. Sitede tarihi köşe taşları, yıldönümü promosyonları ve özel üretim ürünler de var.

İsteyen kendi kişisel Sennheiser anını veya yıldönümü kutlamasını yıldönümü sitesinde veya #Sennheiser75 etiketiyle Instagram ve Twitter’da paylaşabiliyor. Tüm katılımcılar Birthday Wishes World Map’in bir parçası olacak ve bir çift Sennheiser kulaklık kazanmak için otomatik olarak bir çekilişe katılacak. 

Yıl dönümü boyunca Sennheiser özel üretim ürünler, heyecan verici promosyonlar ve hayranlara doğum günü sunacak. Her ay profesyonel müşteriler için belli mikrofonlar, kablosuz sistemler ve kulaklıklar için özel fiyatlar olacak. Marttaki indirimli ürünler ew IEM G4-Twin kulak içi monitör sistemi ile ew 112P G4 yaka mikrofon takımı. Müzik tutkunları için üst düzey ürünlerden HD 820 ve HDV 820 indirimde. 

Sennheiser ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 37 50 numaralı telefondan Metan’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.