Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Technotrix, L-Acoustics Kiralama Ağına Katıldı
Technotrix, L-Acoustics Kiralama Ağına Katıldı
24.03.2020 19:21

1992 yılında bir garajda mobil DJ olarak başlayan Technotrix Inc., onlarca yıl geliştikten sonra küçük yapımlardan arena boyutlu konserlere, büyük festivallere ve önemli kurumsal etkinliklere kadar her şey için Şikago’nun başlıca etkinlik hizmetleri sağlayıcılarından birisi haline geldi. Technotrix kiralama piyasası için bir L-Acoustics Certified Provider haline gelerek ve ilk L-Acoustics satın alımı “K Standard” Kara paketiyle donanım demirbaşını genişleterek yeni bir adım attı.

Şirketin yeni donanımı sekiz adet KS28 ve sekiz SB18 bas hoparlörüyle birlikte iki düzine Kara kasasından oluşuyor. Dört adet koaksiyel X8 kasası esnek olarak hem monitör hem de kısa mesafeli PA uygulamalarına hizmet ediyor, ve yeni bir P1 ses işlemci donanıma güçlü sinyal işleme ve AVB uyumluluğu getiriyor. Her biri üçer LA12X yükselteçli denetleyici ile yüklü iki tane LA-RAK II ile üç bağımsız LA12X, gereken gücü sağlıyor.

Technotrix Ses Bölümü Müdürü Brent Bernhardt şunları söyledi: “İlk defa yıllar önce Field Museum of Natural History’de kurumsal bir işte çalışırken Kara üzerinde miks yaptım ve bu kadar küçük bir kasadan sunduğu çıkıştan ve aslına sadık sesten etkilendim. O zamandan beri belli hoparlör markaları ile çalışan sanatçılarda ve prodüksiyon yöneticilerinde artış görüyoruz ve L-Acoustics her zaman bu listelerin en başında. Demirbaşımızı genişletme zamanı bizim için gelmişti, ve müşterilerimizin bizden istediği L-Acoustics ile sunduğumuz çözümleri çeşitlendirmeye karar verdik.

Yeni K Standard paketini almasından bu yana Technotrix ACE Comic Con Midwest ve MLB Cubs Pitbull gibi çok sayıda yapımda kullandı. Kara donatımı Ortabatıda kurumsal etkinlikler için de yola düşüp, Orlando, Florida’ya kadar tüm yolu kat ederek burada biyoteknolojik ilaç üreticisi AbbVie’ın ulusal satış toplantıları için çok sayıda otel balo salonunda kullanıldı.

Bernhardt devam etti: “Kara çok yönlü, harika bir ses donanımı. Boyut/ağırlık oranı birçok koşulda kullanılabilmesini sağlıyor ve çıkışı küçük görünümünü çok aşıyor. KS28 bas hoparlörlerini de beğeniyorum; güçlü, pürüzsüz ve derinler, çok iyi bir ses çıkışı alabilmek için çok sayıda hoparlör kullanmamız gerekmiyor.

Technotrix Kara sisteminin dağıtımını NAMM’da yeni L-Acoustics Kara II’den birkaç ay öncesine almış olsa da, Bernhardt üreticinin müşterileri için küçük bir ücretle yükseltme kiti çıkaracağına inanıyor. Böylece ilk kuşak Kara sistemleri Panflex teknolojisiyle desteklenip yeni teknik özelliklere yükseltilebilecek.

L-Acoustics ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.