Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yayın, Yapım ve Dağıtım Operasyonları İçin Telestream Inspect 2110 IP Görüntü İzleme Çözümü
Yayın, Yapım ve Dağıtım Operasyonları İçin Telestream Inspect 2110 IP Görüntü İzleme Çözümü
21.05.2020 16:14

Telestream IQ Solutions izleme çözümleri ailesini genişleten Inspect 2110, operasyon personeli, ağ mühendisleri ve içerik yaratıcıları için yayın ve yapım tesislerinde ST 2110 görüntü akışlarını takip ediyor. Görüntü akışının tüm ağda doğru yürütülmesini, beklendiği gibi ve senkron çalışmasını garantileyerek, yayıncılara SDI’dan IP görüntüye geçme imkanı sunuyor ve esneklik, ölçek, geçiş ve verimlilikte çeşitli avantajlar getiriyor.  

IP görüntülerin artık SDI yerine Ethernet üzerinden aktığı ortamda canlı yapım, senkronizasyon ve yedek ağların düzgün çalışmalarını garantilemek için video operasyonlarının görülebilmesi ve tanı konulabilmesi gerekiyor. Telestream Inspect 2110 karmaşık, büyüyen ve dinamik yayın IP ağlarının sorunlarını sınırlı personelle çözüyor. Tüm akışlar üzerindeki görüntü içeriğinin medya, format, ses ve üstveri açılarından tam olarak gerektiği gibi olması için tüm ağdaki her bir program takip edilebiliyor. Ayrıca yedekli bir sistemin her iki tarafının aynı olmasını ve verim kaybına uğramamasını da garantiliyor. Telestream Inspect 2110 PTP sistem senkronizasyonunu güçlendirerek ağ trafiğinin doğru ve beklendiği gibi çalışmasını sağlıyor.

 Inspect 2110 görüntü izleme çözümü Telestream’in IP medya analiz platformu PRISM’e doğrudan bağlantı sunarken, Telestream IQ yönetim sistemi tüm ağ üzerinde program korelasyonlu görünürlük sağlıyor.

 

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.