Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sosyal Mesafeyi Korumak İçin Riedel DisTag Mesafe Monitörü
Sosyal Mesafeyi Korumak İçin Riedel DisTag Mesafe Monitörü
26.07.2020 17:38

Riedel, tamamen yeni DisTag mesafe takip aygıtını piyasaya sürüyor. Şeridiyle boyuna asılan veya cepte taşınabilen DisTag, diğer insanlara zorunlu minimum mesafe ihlal edilmeye yaklaşırsa kullanıcısını hemen hareketli, görsel ve akustik sinyallerle uyaran, güvenilir ve hassas bir araç. 

Riedel Kurucu ve CEO’su Thomas Riedel şunları söyledi: “Korona virüsü pandemisi nedeniyle haftalarca karantina ve diğer kısıtlamalardan sonra topluluğumuz kademeli olarak normale dönüyor, ama bu yeni bir normal türü. Ana endüstriler, kuruluşlar ve kurumlar yeniden açılmaya başlayıp insanlar işlerine geri dönerlerken, virüsün yayılımını yavaşlatmak hala birinci sıradaki önceliğimiz. Son aylarda yayıncılık topluluğu olarak yeni davranış biçimlerini ve koşullarını benimsemeyi öğrendik, ve çalışanlar, ziyaretçiler, müşteriler için temel konu, birbirleri arasında güvenli bir mesafe bırakmak. İşte burada DisTag sahneye çıkıyor.

Küçük ve minimalist bir tasarıma sahip DisTag, medya ve etkinlik yapımları, endüstriyel operasyonlar, perakende satıcılar, medikal kuruluşlar, kamu ve kültür kurumları, okullar ve üniversiteler için ideal. Aygıt üç sinyal düzeyi sunuyor; iki aşamalı titreşimli alarm (hareketli), iki aşamalı bir LED sinyali (görsel) ve iki aşamalı bir ses sinyali (akustik). Uyarı sinyalleri verilecek yaklaşma sınırları, sosyal mesafe konusunda yerel yönetmeliklere göre ayrı ayrı belirlenip ayarlanabiliyor. 

Riedel Kurumsal İş Geliştirme Müdürü Jacky Voss ekledi: “Küçük boyutu (93 mm x 41 mm) ve düşük ağırlığı (61 gram) ile aygıt küçük, rahat ve kullanıcıların zor fark edeceği bir yapıya sahip. DisTag içeride ve açık havada, neredeyse her yerde kullanılabiliyor ve bütünleşik pili 12 saate kadar enerji sağlıyor. Ek altyapı gerektirmediği için sistemi istendiği her zaman genişletmek kolay; tek gereken daha fazla DisTag!

Riedel ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.