Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rotolight Anova PRO 2 Stüdyo Işığı
Rotolight Anova PRO 2 Stüdyo Işığı
19.09.2020 12:42

Anova PRO 2 güvenilir performans sağlıyor. Çift renkli, sabit renkli ve ultra geniş modelleri olan Anova PRO 2’nin kesintisiz çıkışı ve High Speed Sync Flash, sağlam bir paket içerisinde hemen her türlü aydınlatma koşulu için yeterli güç sağlıyor. Dünya çapında stüdyoların ışık tercihi olan Anova PRO 2, ITV, EA Sports ve Formula 1 gibi önemli yayıncılar tarafından setlerde kullanılıyor.

Ödüllü özel efektler

Talepleri en yüksek profesyoneller için tasarlanan Anova PRO 2, saniyeler içerisinde etkileyici efektler yaratmak için üstün SFX sunuyor. VFX ustası Stefan Lange (Tomb Raider, Mission Impossible, No Time to Die) ile birlikte tasarlanan CineSFX, çok kısa bir sürede her türlü sahneye ateş titremesi, yıldırım, paparazzi flaşları gibi birçok dram efekti eklenmesine imkân veriyor. Chase FX’in eklenmesiyle post prodüksiyonda zaman ve para kazandıran, tamamen ayarlanabilen değişkenlerle durağan bir sette hareket simülasyonu yaratmak çok kolaylaştı. 

Mükemmel renk sunumu

Anova PRO 2 AccuColour sınıfındaki en iyi renk reprodüksiyonunu ve güzel cilt tonlarını garantiliyor. Anova PRO 2 doğru çekimi yakalamak için tek şansın olduğu stüdyolar ve canlı yapımlar için ideal. Kamerada nesneleri güzelleştirerek post prodüksiyon gereksinimini azaltıyor.

Rotolight ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.