Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Shure Axient Digital Portföyünü AD3 Vericiyle Genişletti
Shure Axient Digital Portföyünü AD3 Vericiyle Genişletti
19.09.2020 12:58

Shure Axient Digital Wireless System piyasada kendine kaliteli, kusursuz ses için bir endüstri standardı olarak yer edindi. İster canlı bir sahne performansı, ister milyonlarca izleyiciye ulaşan iddialı bir yayın olsun, Axient Digital eğlence sanatçılarına, yayıncılara, müzisyenlere ve diğerlerine tüm dünyadan izleyicilere mükemmel netlikte ses ulaştırma imkânı veriyor. Şimdi de Axient Digital AD3 Plug-On Transmitter ile ses profesyonelleri her türlü XLR mikrofonu bir Axient Digital kablosuz mikrofon haline getirerek, üstün ses kalitesi ve RF performansı, geniş frekans ayar aralığı ve şifreleme özellikleri elde edebiliyorlar.

Kablolu bir mikrofona esnek bağlantı gerektiren üst düzey yayın, film ve TV uygulamaları için yeni Axient Digital AD3 Plug-On Transmitter bunu kolay takılan fişli tasarım, yüksek performanslı radyo ve spektral verimlilikle gerçekleştirebiliyor. Sporda saha çizgisi yanından bildirim, sokak söyleşileri ve basın konferansları için ideal AD3, kablolu bir kaynağı gelişmiş bir Axient Digital kablosuz kaynağa dönüştürüyor. Ayrıca film ve TV setlerinde portatifliği yükseltmek için bir boom direk üzerindeki shotgun mikrofona kolayca bağlanabiliyor. AD3, standart ve yüksek yoğunluklu modlarda Axient Digital AD4D ve AD4Q kabin rafı alıcılarla uyumlu. 

Shure Kablosuz Ürünler Kategori Müdürü Nick Wood şunları söyledi: “Yayın ağları, stadyumlar, konferans merkezleri, tiyatrolar ve performans salonları Axient Digital kullanıyor ve güveniyor, ve şimdi de yetenekleri AD3’ün çıkmasıyla genişledi. Tak-çalıştır tarzı pratik verici saha muhabirlerine, ses profesyonellerine ve sette çalışan ses mühendislerine, Axient Digital’ın gücünü mükemmel tamamlayan, güçlü bir portatif ses çözümü sunuyor. Ses profesyonelleri donanımlarında bu vericilerin olmasını isteyecekler.

Axient Digital AD3 sıra dışı portatiflik ve bağlantı sağlamak için tasarlanmış olsa da, Shure markasının temsil ettiği güvenilirlik ve performansı da sunuyorlar. AD3 teslim edildiğinde ambalajından yenilikçi bir “kilitli” XLR konektör tasarımı, kullanıcı dostu kontrol menüsü, zorlu ışık koşullarında okunması kolay OLED ekran, ve tere, neme, kırıntıya dayanıklı bir gövde çıkıyor. Vericiyle birlikte bir kese,  kemer mandalı, USB-C kablosu da veriliyor ve hem klasik AA pillerle hem de şarj edilebilen Shure SB900A pillerle çalışıyor.

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.