Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Cinegy Multiviewer 15.2 Çoklu Görüntüleyici Sürümü
Cinegy Multiviewer 15.2 Çoklu Görüntüleyici Sürümü
19.09.2020 13:51

Dijital görüntü işleme, varlık yönetimi, görüntü sıkıştırma, otomasyon ve playout için yazılım teknolojileri sağlayan Cinegy GmbH, Cinegy Multiviewer çoklu görüntüleyicisinin en son sürümünü piyasaya çıkararak, önde gelen IP ve çok amaçlı çoklu görüntüleyici satıcısı olarak konumunu sağlamlaştırdı.

Tesis içi ve uzaktan izleme uygulamaları için ideal olan Cinegy Multiviewer 15.2, en esnek çoklu görüntüleme çözümü.

Uydulardan, kamera sinyallerinden, playout aygıtlarından, diğer yerel veya uzak kaynaklardan gelen akışların hepsinin izlenmeleri gerekiyor. Cinegy Multiviewer bu sinyalleri görüntüleyip analiz ediyor, tespit edilen sinyal sorunlarını alarmlarla bildirtiyor. Yaygın kullanılan IT donanımları üzerinde bir servis olarak çalışan görüntü akışları, Ethernet yoluyla veya standart SDI kartlar kullanılarak IP (UDP/RTP, NDI, SRT) üzerinden alınabiliyor. 

Son sürümle gelen özellikler arasında son sürüm NDI desteği, bir SDI çıkış opsiyonu olarak Cinegy Encode kullanımı, SRT paketlemeli giriş ve çıkış akışı girişleri, ve giriş üzerinde şifreli SRT akışı desteği var. 

Cinegy, tüm yapım serisinde görülebilen SRT Alliance’ı tamamen destekliyor. Ürün Yönetim Başkanı Lewis Kirkaldie şöyle konuştu: “Yayıncılık dünyası yıllardır sinyal taşımak için açık ve güvenilir bir teknoloji bekliyor. Endüstride gayretli taraflar çok sayıda girişimde bulundular, ama harika SRT’den başka hiçbiri gereksinimleri karşılamaya yaklaşamadı.

Multiviewer Version 15.2, SRT ve URL adresleri için DNS çözmenin yanı sıra ek SRT çıkış şifrelemeyle SRT desteğini daha da zenginleştiriyor. 

Kirkaldie ekledi: “Yeni Multiviewer 15.2 en son Microsoft işletim sistemleri üzerinde daha da güvenilir çalışması için birçok performans iyileştirmesine ve uyumluluk zenginleştirmesine sahip. Endüstride yaygın kullanılan en son ve en iyi teknolojilerden yararlanıyor.

Cinegy Multiviewer 15.2 IP ve SDI yoluyla 8K iş akışlarını tamamen destekliyor. Cinegy’nin 8K yetenekleri ilk olarak 2015 yılında o zaman bir Nvidia Quadro M6000 ile 280 fps kare hızında 16K görüntünün kodunu çözebilen Daniel2 kodeğin piyasaya çıkmasıyla başladı. Cinegy Daniel2’yi daha da iyileştirip bütünleştirerek, yazılım ürün ailesinin tamamına yaydı. Bu yıl v15 güncellemesi çıktığında IP (SRT/RTP/UDP), SDI, NDI (BMD DeckLink 8K Pro) onay yazılımlı yayın çözümleri yoluyla Cinegy Multiviewer 15, Cinegy Capture PRO ve Cinegy Air PRO gibi 8K çözünürlüğü destekler hale geldi. 

Cinegy ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 99 66 numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz veya info@cinegy.com.tr adresine yazabilirsiniz.         

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.