Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Riot Games Uzaktan Hızlı Yapım İçin Blackbird’ü Seçti
Riot Games Uzaktan Hızlı Yapım İçin Blackbird’ü Seçti
19.09.2020 14:50

Los Angeles merkezli oyun yapım ve dağıtım şirketi Riot Games, uzaktan hızlı görüntü yapımı için Blackbird bulut görüntü kurgu platformunu seçti. 

En çok oyuncuya yönelik video oyunlarını geliştiren ve yayınlayan Riot Games, Espor alanında da öncü. Riot Games’in oyun portföyünde ayda 80 milyon oyunculu, dünyanın en çok oynanan ve Espor patlamasının itici gücü olan PC oyunu League of Legends var. Riot Games League of Legends oyununu geliştirmeye devam ederken, oyunculara Legends of Runeterra, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics, VALORANT gibi oyunlarla yeni heyecanlar sunuyor ve çok sayıda oyunu da geliştirme aşamasında.

Blackbird dünyanın en hızlı ve en güçlü profesyonel bulut görüntü kurgu ve yayın platformu. Ölçeklendirilebilen uzaktan yapımlar sağlayan Blackbird, çok sayıda aygıta ve platform klipler, vurgulamalar (highlight) ve uzun biçimli içeriklerin kolayca yaratılmaları için görüntü içeriklerine hızlı erişim sağlıyor. Benzersiz hızda ve kalitede kurgu araçları ile görüntü çıkışları sunan Blackbird’e her türlü tarayıcıdan erişilebiliyor. Blackbird kolayca öğrenilebiliyor ve az bant genişliği kullanımı gerektiriyor. Görüntüyle çalışan her türlü kurumsal düzeyde organizasyona önemli verimlilik avantajları getiriyor. 

Riot Games’in görüntü yapım ekibi Blackbird’ü uzaktan, popular canlı akışlı Espor turnuvalarından ve etkinliklerinden görüntü içeriklerini kare hassasiyetinde kurgulamak için kullanacak. İçerikler yaratıldıktan sonar Riot Games’in Twitter, Facebook, YouTube ve Twitch sosyal kanallarında ultra hızlı bir şekilde yayınlanacak. Dünya çapında milyonlarca hayran League of Legends ve diğer Riot Games oyunlarının yıldız Espor oyuncularından en iyi anları yayın kalitesinde hemen izleyip keyfine varabilecek.

Blackbird ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.