Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > İsviçreli Yayıncı OTT Kanalları İçin Evertz Kodlama ve Paketleme Platformunu Kullanıyor
İsviçreli Yayıncı OTT Kanalları İçin Evertz Kodlama ve Paketleme Platformunu Kullanıyor
21.10.2020 12:25

Medya ve eğlence teknolojisi çözümleri uzmanı Evertz, İsviçre’nin ana kamu yayıncısının çeşitli mobil platformlara çok sayıda kanalını ulaştırmak için yazılım tanımlı, hızlı kodlama platformundan yararlandığını açıkladı. 

Müşteri JPEG 2000 kodlu kaynak sinyallerinin alımı ve OTT uygulamalarına yönelik kod çevrimleri için Evertz’in 3482TXE-X19-A yazılım tanımlı kodlama platformunun gelişmiş yeteneklerinden yararlanıyor. 3482TXE-X19-A, dağıtım, çoklu ekran ve gelen görüntülerin kodlanması ve kod çevrimi gibi birçok uygulama için yapılandırılabilen, esnek bir platform. 

3482TXE-X19-A platformunun yüksek performanslı sıkıştırma sistemi, tüm uygulamalar için üstün görüntü kalitesi sunuyor ve var olan en yüksek kodlama/kod dönüştürme yoğunluğunu sunarken, güç tüketimini ve operasyonel harcamaları azaltıyor. Kanallar ortak donanım kaynaklarını akıllıca yöneten Evertz VistaLINK Intelligent Resource Management (IRM) ile donatıldı ve yedekli çalışmasını da bu sistem yönetiyor. 

Yüksek güvenilirlik için kayıtta SMPTE 2022-7 kesintisiz koruma geçişi de kullanılıyor. Ek proje sistem elemanları arasında Evertz 3080IPX (yüksek kapasiteli IP geçiş yapısı), TSMIP-10G (IP Transport Stream Monitor) ve endüstride kendini kanıtlamış OTT paketleyici 3480MXPA-FRG var.  

Evertz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.