Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > GB Labs Unify Hub: Uzaktan Çalışma Yönetim Platformu
GB Labs Unify Hub: Uzaktan Çalışma Yönetim Platformu
21.10.2020 12:29

Medya ve eğlence endüstrilerine güçlü ve akıllı bellek çözümleri üreten yenilikçi GB Labs’ın tesis içi ve bulut içeriklerini bir araya getirerek günümüzün medya yapım ortamlarının tüm zorluklarını aşmak için tasarladığı Unify Hub platformu, uzaktan yapımlara güç katarken, veri bütünlüğünü ve güvenliğini koruyor.

Unify Hub günümüzün değişen dünyası için tasarlanan bir veri yönetim platformu. Tesis içinde ve buluttaki, GB Labs’dan veya başka firmalardan gelen bellek depolarını yöneterek, prodüksiyon ve post prodüksiyon sanatçılarının maksimum üretkenlikte çalışmaları için kolay ve hızlı bir çalışma ortamı sağlıyor. 

GB Labs CEO ve Sorumlu Teknik Başkanı Dominic Harland şunları söyledi: “Bu yılın çoğu süresince ortak çalışılan yapımlar etkilendi. İçerikler birden fazla ‘master’ sürüm yaratmanın riskleri, malzemeleri bir yerden diğerine taşırkenki gecikme ve elbette zayıf güvenlik gibi sorunlarla yeniden çok noktada depolanmaya başlandı.

Unify Hub her şeyden önce içerik ve üstveriler için birleşik bir yaklaşım sağlıyor. Malzemeleriniz fiziksel olarak nerede depolanıyor olursa olsun, gereksinim duyduğunuz içerik tek, güvenli ve tutarlı bir kaynak olarak görünüyor. Bu avantaj, yüksek verimli, ortak ve uzaktan çalışmalar için ideal.

Unify Hub üretkenlik, bağlantı ve güvenlik açılarından beş ana avantaj sunuyor:

  1. Unify Hub bulut bütünleştirme: Tek giriş kolaylığından yararlanmak ve tesisten bulut hesaplarına erişmeyi güvence altına almak için yerel kullanıcı izinleriyle bulut hesaplarını eşleştirme.
  2. Hızlandırma: Kullanıcı deneyimini hızlandırmak , maliyetleri azaltmak ve internet bant genişliğinden tasarruf etmek için GB Labs teknolojisinden yararlanma.
  3. S3 son nokta: Tesis içi çalışma alanlarını bulut hizmetlerine veya uzaktaki kullanıcılara bağlama.
  4. Uzaktan çalışma: Uzaktaki çalışanlara, yerleri neresi olursa olsun kusursuz bir deneyim sağlama.
  5. Sanal çalışma alanları: Sadece gerekeni seçip her yerde hemen güvenle kullanılabilir hale getirme. 

Unify Hub yönetim yapısıyla her proje için kullanıcılar ve gruplar kurma imkanı veriyor. Ardından uygun olan tüm bulut hesaplarına tek giriş işlemiyle erişilebiliyor, daha önce yetkilendirilmiş bulut uç noktaları SNB bellek payları olarak görünüyor. Unify Hub File Manager sistem yöneticileri için tek cam pencere genel görünümü ve denetimi sağlıyor; kullanıcılar için giriş yapmak nerede çalışıyor olurlarsa olsunlar gereksinim duydukları tüm malzemeleri her yerden iş istasyonlarına getiriyor.

GB Labs ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.