Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Timeline TV’nin OB Tırında Grass Valley IP Donanımı
Timeline TV’nin OB Tırında Grass Valley IP Donanımı
21.10.2020 12:36

Timeline Television’ın tamamen IP donanımlı bir 4K UHD HDR yetenekli ünite olarak tasarlanan UHD3 adlı OB dış yapım tırında, Grass Valley’in parmak izleri var. Grass Valley’in Orbit Dynamic System Orchestration ve Kahuna 9600 IP yapım anahtarlama masasını kuran Birleşik Krallık firması artık mobil yapımlar için geleceğe dönük bir araca sahip.

UHD3, GV Orbit platformu ile yönetilen genişletilmiş yapım yetenekleri için Timeline Television’ın mevcut IP 4K UHD HDR tırı UHD2 ile bağlantı kurabiliyor. UHD3, UHD2 ile aynı GV IP altyapısına ve Arista 100G anahtara, sadece daha küçük bir boyutta sahip; UHD2 üç katına genişleyen bir tır iken. UHD3 iki katına genişleyebiliyor. 

Grass Valley’in UHD3’e sağladığı SDI-IP işleme yazılımlı IQUCP25 uygulama platformları, HD ve 4K SDI donanımlarına 25GBE ST 2110 IP bağlantısı sağlıyor. Tırın IQAMD40MADI – IP ara bağlantı modülleri sesi ağa bağlarken, MV-821-IP çoklu görüntüleyiciler ana yapım takibini yürütüyor. Ek IQCUP25-MV üniteleri, çevresel çoklu görüntüleyici uygulamalarını destekliyor.

UHD3 Grass Valley’in yapım personeline herhangi bir kaynak sesi istedikleri hedefe yönlendirme imkanı veren Audio Live sistemini de kullanıyor. Ayrıca çift GV Orbit denetleyici tırın IP omurgasının tüm yapılandırmasını ve takibini yürütüyor.

BBC UEFA Euro 2020’in tanıtım yayını için Timeline Television’ın UHD3 aracını görevlendirdi, ama etkinlik 2021 yılına ertelendi. Tır önce Barclay FA Woman’s Super Leauge ligini ve diğer canlı eğlence programlarını destekleyecek.

Grass Valley ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.