Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Neutrik NA2-IO-DPRO ile Dante Ağına Daha Fazla Eski Aygıt Bağlanabiliyor
Neutrik NA2-IO-DPRO ile Dante Ağına Daha Fazla Eski Aygıt Bağlanabiliyor
21.10.2020 13:10

Ses, görüntü ve veri için güçlü ve güvenilir profesyonel bağlantı çözümleri sağlayan Neutrik, yeni 2 girişli, 2 çıkışlı NA2-IO-DPRO Dante arabirimini sunuyor. NA2-IO-DPRO Mic, Line, AES/EBU arasında geçiş yapabilen iki girişe; analog Line ile AES/EBU arasında geçiş yapabilen iki çıkışa sahip. İki adet Dante portu ister yedeklik, ister seri papatya zinciri şeklinde aygıt bağlama sağlıyor. Küçük boyutu, metal yapısı ve çıkarılabilen lastik koruyucuyla NA2-IO-DPRO çok çeşitli uygulamalara sağlam ve güvenilir bir çözüm sunuyor.

NA2-IO-DPRO’nun ön panelinde iki adet mandallı XLR girişi ve iki XLR çıkışı var. AES/EBU çalışma girişler ve çıkışlar için kesintisiz ve bağımsız olarak otomatik tespit ediliyor. Mac veya PC için Neutrik’in ücretsiz DPRO denetleyici yazılımı kullanılarak phantom güç uygulanabiliyor; mikrofon ön yükselteç kazancı, dolgu ve yüksek geçirgen filtreleme her kanal için ayarlanabiliyor; ve giriş kanalları eşlenik çalışma için bağlanabiliyor. Çıkış kanallarının sesleri yazılımın içerisinde kesilebiliyor ve açılabiliyor. 

NA2-IO-DPRO, Neutrik etherCON konektörler üzerinden ana ve ikincil Dante portları sağlıyor. İkincil giriş yedekli mod veya geçişli mod (papatya zinciri bağlantı için) için yapılandırılabiliyor. Bir 60 W PoE enjektörle birlikte geçişli modda çalışırken, sekiz adede kadar aygıt papatya zinciri tabir edilen halka şeklinde bağlanabiliyor.

NA2-IO-DPRO, AES67 uyumlu. Gücün bir PoE anahtar veya PoE enjektörle harici olarak sağlanması gerekiyor. NA2-IO-DPRO opsiyonel montaj destekleri veya bir aygıt kabin rafı paneliyle masaların altına, zemin donanım kutularına, kabin raflarına veya sahne üzeri iskeletlere monte edilebiliyor. 

Neutrik Cihaz Ürün Müdürü Florian Frick açıklama yaptı: İlk Dante adaptörümüz NA2-IO-DLINE’ı piyasaya sürmemizden bu yana en fazla istek aldığımız konu, değişken kazançlı mikrofon ön yükselteçleri olmasıydı. İkinci olarak müşterilerimiz bir AES/EBU opsiyonu istediler. Yeni NA2-IO-DPRO bu özelliklerin ikisine de sahipken, NA2-IO-DLINE’ın küçük, sağlam ve çok yönlü yapısını koruyor. NA2-IO-DLINE sabit kazançlı, sadece analog uygulamalar için ideal olmaya devam ederken, NA2-IO-DPRO adaptörün sunduğu zengin analog ve AES/EBU bağlantılar geniş kapsamlı kullanıcılar için uygun.

Neutrik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.