Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Creamsource Vortex8 LED Işık Sistemi
Creamsource Vortex8 LED Işık Sistemi
21.10.2020 13:13

Creamsource ışık şeflerine, görüntü yönetmenlerine ve kiralama firmalarına danışarak Vortex8’i tasarladı. Zengin özelliklere sahip bu IP65 sınıfı ışık, Creamsource’un bilinen üretim kalitesini, çıkışını ve karakterini devam ettiriyor. Bir dizi özelliğiyle yaratıcılığın düzeyini yükseltirken, çalışma verimliliğini arttırıyor.

 Vortex8 dünya kalitesinde mühendisliğiyle kusursuz işlenen kalıplarından çok dayanıklı pres döküme, en iyi teknopolimer bileşenlerden havacılık sınıfı sızdırmazlık teknolojilerine kadar çeşitli üretim yöntemlerini bir araya getiriyor. Ürün donatımı ve kablolamayı sadeleştirmek için harici güç kaynaklarını ortadan aldıran, IP65 sınıfı su geçirmez bir ışık kaynağı. Dar bir ışık demet açısı ve yüksek ışık çıkışı verecek şekilde üretilen Creamsource Vortex8’in gücü ve renk teknolojisi, cilt tonlarının ve renklerin gerçek benzeri röprodüksiyonlarını sağlarken, daha az sayıda üniteyle daha fazla alan kapsanabiliyor. Zengin bağlantıları ve genişletilebilen kablosuz seçenekleriyle Vortex8 dahili LumenRadio içeriyor ve Bluetooth, TimoTwo, 5 bacaklı DMX, WiFi, USB type-A ve Creamsource Accessory portu destekliyor. 

2.200K – 15.000K arasında CCT değerli, çok yönlü bir 2x1 RGBW sistemi olan Vortex8, yayılma alanı üzerinde sıçrama etkisi yaratmak için sert bir ışık olarak, ya da Creamsource Dome veya DoPchoice Snapbag ile yumuşak bir ışık olarak kullanılabiliyor. En son CreamOS mimarisine efektler ve renk jelleri, sezgisel kullanıcı arayüzüne yeni özellikler eklendi.

Vortex kullanılan aydınlatma bölümleri için kestirilemeyen hava koşulları ve karmaşık efekt makineleri artık bir endişe kaynağı değil. Vortex8 IP65 sınıfı su geçirmez ve en yüksek güvenlik ve verimlilik için kusursuz sızdırmazlık yalıtımlı. 

Vortex8 3 metre mesafede 14.000 lüks ışık veriyor. Bazı 1.200W HMI sistemlerinin ışık yoğunluğunu sunuyor. Bir 2x1 ışıkta bu, 20 derece ışık demet açısıyla mümkün oluyor. Dar bir ışık demet açısının çok yönlülüğü, hem ışığı yaymak veya şekillendirmek için hem sanatsal hem de teknik gereksinimleri, hem de doğru çalışma alanının kolayca düzenlenmesi için avantajlı. 

  • 13.7 kg
  • 690 x 380 x 121 mm boyut
  • 40 derece maksimum ortam sıcaklığı
  • Geniş CCT aralığı 
  • 5000fps’ye kadar kare hızlarında çekim için yüksek hız modları
  • Başlatma ve kamera deklanşörüyle senkronize etmek için sync girişi
  • Sessiz çalışan fanlar ve ısı yayan gövde.

Creamsource ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 08 80 numaralı telefondan Cinetechnic’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.