Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TSL Products Yayın Denetiminde Bağlantı Çözümleri Üzerinde Yoğunlaşıyor
TSL Products Yayın Denetiminde Bağlantı Çözümleri Üzerinde Yoğunlaşıyor
21.10.2020 13:20

Yayın iş akışı çözümleri tasarımcısı ve üreticisi TSL Products, TallyMan sanal panelleri yoluyla kontrol panelleri ve PTZ kamera denetimi için yeni AIB-4 web anahtarlarıyla (Web-Key) gelişmiş yayın kontrol paneli ürünlerini güncelledi. TSL kontrol sistemleri sayesinde yayıncılar denetim iş akışlarını görselleştirebiliyor, başlıca tüm operasyonlarını sezgisel ve kolay bir arayüz içerisinde toplayarak yayın uygulamaları için kullanıcı deneyimini kolaylaştırabiliyorlar.

Bağlantının nasıl olacağının bilinmediği çok sayıda yapım noktası arasında sürekli hareket eden müşteriler için TSL AIB-4 her yerde ve her türlü sistemde gereken ana işlevleri sağlamak için sistemler arasında köprü oluşturabiliyor. AIB-4’un istasyona geri yönde iletişim yolu seçenekleri sağlaması, genellikle birden fazla tesiste gerçekleştirildikleri için özellikle spor yayını uygulamaları için avantajlı. TSL’in AIB serisi uzaktan denetim, eski ve yeni kitler arasında ara bağlantı oluşturmak ve küçük ve büyük projelerde aygıt izlemeyi kolaylaştırmak için de ideal. Ön panelden iletişim yolu kolayca seçiliyor veya tally durumları gibi GPI on/off sinyallerini aktarmak için web sayfası yoluyla istasyonda yeniden eski haline getirilebiliyor. AIB ürünleriyle kullanıcılar bir TCP veya UDP mesajı gönderebiliyor ya da uzaktan bir seri veya Ethernet mesajı/komutu göndermek için bir GPI açabiliyor.

Güncel müşteri talepleri, uzaktan aygıt denetiminde yazılım tabanlı çözümler yönünde. Bu gereksinim şirketi USP3 evrensel denetim anahtarlarıyla (Universal Control Switch) kullanım için sanal bir ekran tabanlı “Web-Key” geliştirmeye yöneltti. Ağ işletim merkezlerinde ve bölgesel yapım denetim odalarında bir sistem denetleyici kurularak, gerektiğinde sahadan merkeze UMD (Under-Monitor Display) bilgileri ve aygıt tetikleyiciler sahadan merkeze gerçek zamanda toplanabiliyor. Bu durumda USP3 panelleri ayrı alt sistemlerin haberleşmesine yardım eden “yapıştırıcı” aygıtlar olarak davranırken, kesintisiz bir iş akışını koruyor. Hem sanal hem de fiziksel kontrol butonları bir MOS özellikli haber yayınını yürütebiliyor, istasyon otomasyonunda bir canlı etkinlik reklamını başlatabiliyor, sinyalleri yeniden yönlendirebiliyor.

TSL Products ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.