Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Video Tasarımında Yaratıcılığın Sınırlarını Kaldırın
Video Tasarımında Yaratıcılığın Sınırlarını Kaldırın
19.10.2020 15:15

Yerli bulut tabanlı video düzenleme platformu RAWY, tasarım bilgisine sahip olmayan profesyonellerin bile kendi videolarını tasarlayabilmesini mümkün kılıyor. Digital Exchange tarafından geliştirilen ve tüm dünyaya açılan platform, sunduğu animasyonlar, taslaklar ve sahne geçiş efektleriyle sınırsız düzenleme özgürlüğünün yanı sıra, çıktı sürelerini de hızlandırarak, kurumlara önemli bir avantaj sağlıyor.

E-ticaret dünyasına da hitap ediyor

Birçok görsel, video, ses ve yazı tipi dosya biçimiyle uyumlu çalışan RAWY IO video düzenleme teknolojisi, Adobe Photoshop veya Adobe Illustrator ile oluşturulmuş .PSD ve .AI uzantılı dosyaları da katmanlarıyla birlikte bulut tabanlı sistemine aktarabiliyor. 

RAWY, diğer bulut tabanlı video düzenleme araçlarından farklı olarak kullanıcılarına sınırsız yaratıcılık tanıyor. RAWY IO’da kullanıcılar herhangi bir taslak üzerinden çalışmak zorunda kalmadan ve kısıtlamalar olmaksızın videolar oluşturabiliyor. RAWY ECOM ise e-ticaret şirketlerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş taslakların taslaklara sahip kompakt bir sürüm.

Yapay zeka teknolojisini kullanacak

Platformun içerisinde RAWY IO video düzenleme teknolojisi, e-ticaret odaklı tasarlanan RAWY ECOM ve henüz geliştirilme aşamasında olan yapay zekâ destekli e-ticaret teknolojisi RAWY CAMP yer alıyor.

RAWY çatı şirketi Digital Exchange’in destekleriyle, tamamen yerli zihinler ve sermayeyle Türkiye’de geliştiriliyor. Bulut tabanlı video düzenleme platformunun deneme sürümünü theRAWY.com üzerinden kullanmak ve ihtiyaca özel bir çözüm alabilmek mümkün.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi