Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AJA FS-HDR Dönüştürücü
AJA FS-HDR Dönüştürücü
25.11.2020 12:18

AJA FS-HDR; yukarı, aşağı, çapraz dönüşümler ve gerçek zamanlı HDR dönüşümler için yayıncılık dünyasındaki güzel çözümlerden biridir. AJA’nın yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarına göre oluşturulmuştur. Ayrıca, Colorfront Engine sisteme güç sağlar. FS-HDR’nin kapsamlı HDR ve WCG işleme desteği, tek bir 4K/UltraHD/2K/HD kanalının gerçek zamanlı işlenmesini sağlar. HDR/SDR dönüştürme seçiminiz hem 4K/UltraHD hem de 2K/HD’nin eşzamanlı çıkışını içerir. Her biri veya dört adede kadar 2K/HD kanal için aynı anda geçerlidir.

FS-HDR; 1RU, rafa monte, evrensel dönüştürücü/kare senkronlayıcı, 4K/UltraHD özellikleriyle AV ortamlarının Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ve Geniş Renk Gamı (WCG) ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. 2K/HD iş akışları, Colorfront ile ortaklaşa geliştirilen FS-HDR’nin HDR/WCG işlevi, Colorfront Engine tescilli video işleme algoritmaları tarafından desteklenmektedir.

Tek kanal modunda, FS-HDR ayrıca 4K/UltraHD/2K/HD HDR dönüşümü için tam, 1 kanallı yukarı, aşağı, çapraz dönüştürücü görevi görür. 4 kanal modunda, 4 bağımsız 2K/HD HDR/WCG dönüşüm kanalını aynı zamanda, yukarı, aşağı ve çapraz dönüştürür.

AJA, FS-HDR’nin gücü ve esnekliğiyle izleyicilere daha sürükleyici içerik sunar. FS-HDR ve Colorfront Engine, gerçek zamanlı HDR/WCG dönüşümleri basitleştirebilir. 

Hatta, hem 4K hem de HD ihtiyaçlar için görünümü korumayı nasıl kolaylaştırdığını görmek ve daha fazla bilgi almak için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.