Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yüksek Yoğunluklu Medya Platformu Dalet Brio
Yüksek Yoğunluklu Medya Platformu Dalet Brio
25.11.2020 13:52

Dalet, SMPTE ST 2110’a uygun Dalet Brio playout platformunun son sürümüyle medya şirketlerine tamamen IP yapım iş akışlarına kolay bir geçiş yolu sunuyor. 

Yayın altyapıları üzerinde programların yaratılması ve dağıtılması için maksimum esneklik sunan Dalet Brio 3.21, daha fazla kayıt ve yayın görüntü akışını destekleyerek, şirketlerin halen SDI ile çalışmakta olan mevcut iş akışlarında kesinti yaratmadan operasyonları IP’ye geçmelerini daha da kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. 

Yüksek yoğunluklu görüntü kaydı ve yayını

Dalet Brio üniteleri SD, HD ve UHD formatlarında, yayın kalitesinde görüntüleri kaydedip yayına göndermek için tasarlandı.

Güçlü kullanıcı uygulamaları ve araçları

Dalet Brio çok esnek ve ölçeklendirilebilen uçtan uca iş akışları sağlamak için Dalet çözümleriyle kusursuz bütünleşiyor.

Ölçeklendirilebilir, hataya karşı dayanıklı ve etkin maliyetli

Dalet Brio çeşitli giriş/çıkış veya yerel/merkezi bellek kombinasyonlarıyla teslim edilebiliyor. Her ünite güçlü IT donanımı üzerinde kuruluyor ve üstün yedeklik sunuyor. 

Yayın kalitesinde görüntü

Dalet Brio içeriklerini dijitale çevirmek ve oynatmak için mevcut görüntü sunucularını tamamlayacak veya onların yerine geçecek patentsiz donanım arayan yayın sektörü müşterileri için yenilikçi ve etkin maliyetli bir platform. IT tabanlı görüntü giriş ve çıkış platformu üzerine inşa edilen çözüm, çok esnek ve ölçeklendirilebilen bir uçtan uca çözüm sağlamak için Dalet çözümleriyle kusursuz bütünleşiyor.

Ingest Scheduler

Dalet Ingest Scheduler adlı kayıt programlayıcı, web tabanlı bir arayüzde çok sayıda Brio sunucu üzerinde görüntü yönlendirici denetimi ve gelen sinyallerin izlenmesi dahil kayıtları yönetmek için gereken tüm esnekliği sağlıyor. 

Esnek kodek desteği

Dalet Brio çok geniş çeşitlilikte kodek yazılımlarını destekliyor. Geniş çaplı karşılıklı çalışma uyumluluğunu garantilemek için QuickTime ve MFX gibi endüstri standardında paketleyiciler desteklenerek, üçüncü firmaların NLE yazılımlarıyla ve Dalet yapım araçlarıyla kusursuz iş akışı bütünleşmesine imkân veriliyor. Dalet Brio aynı timeline üzerinde her türlü SD, HD, UHD karışımı dahil desteklenen her türlü dosyayı oynatabiliyor, görüntü sinyallerinin dinamik üst ve alt formatlara çevrimlerini ve en/boy görünüm oranı değişikliklerini destekliyor.

Dalet ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz. 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.