Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sony EnergaCAMERIMAGE Festivalinde Yeni Sinematografi Çözümlerini Sergiledi
Sony EnergaCAMERIMAGE Festivalinde Yeni Sinematografi Çözümlerini Sergiledi
21.12.2020 10:51

Sony uluslararası EnergaCAMERIMAGE film festivalinin bu yıl dijital olarak gerçekleştirilen etkinliğine katıldı. Sony önemli görüntü yönetmenleri ve film yapımcılarıyla bir dizi workshop, seminer ve panel tartışmaları da sundu. Bu saygın uluslararası etkinliğin bir sponsoru olarak Sony bu sıra dışı dönemde sinema endüstrisine bir kez daha destek oluyor.

Festivalin web sitesindeki sanal bir standa dijital ziyaretçiler VENICE kameranın ve özellikle uzaktan yapım yeteneklerini zenginleştiren özelliklerini, diğer CineAlta ürünlerini ve en son bilgi ve güncellemeleri keşfettiler. VENICE kameraya yıl sonunda yeni özellikler de eklenecek.

Sony iki online seminere ev sahipliği yaptı:

David Higgs ve post prodüksiyon ekibiyle BBC’nin His Dark Materials adlı dizisinin ikinci sezonu üzerine ışık tutan oturum.

Company 3 Yaratıcılık Bölümü Şefi Tom Poole, sinema Görüntü Yönetmenleri Łukasz Żal, Florian Hoffmeister, Chris Teague ile çekimden post prodüksiyona kadar film için benzersiz bir görünüm yaratma konulu seminer (Buradan izleyebilirsiniz: https://bit.ly/2HWc6u2). 

EnergaCAMERIMAGE festivalinin ana yarışmasında gösterilen filmlerin bir kısmı VENICE kamera ile çekildi; örneğin Yönetmen Andrew Levitas’ın Görüntü Yönetmeni Benoit Delhomme ile çektiği festivalin kapanış filmi Minamata. 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.