Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Canlı Akış Stüdyosuna Prolights EclPanel TWCJr LED Işık Kaynakları
Canlı Akış Stüdyosuna Prolights EclPanel TWCJr LED Işık Kaynakları
21.12.2020 15:52

Lean-pro GmbH & Co. KG, Prolights EclPanel TWCJr ışık kaynaklarına yatırım yaptı. Paderborn’daki şirket yeni LED yumuşak ışık kaynaklarıyla canlı görüntü akış stüdyosunu ticari fuarlar, ürün sunumları, workshop’lar, konferanslar, konserler, genel toplantılar ve fazlası için donatarak, profesyonel görüntü, ışık ve ses teknolojilerini daha da genişletti. 

Lean-pro Genel Müdürü Joachim Flottmeier, neden Prolights ürünlerini seçtiğini açıkladı: “Benim için karar verme ölçütleri mükemmel fiyat-performans oranı ve aygıtın boyutuna göre çok geniş kapsamlı çıkışlar oldu. Bu nedenle Prolights EclPanel TWCJr rekabeti geride bırakıyor. İşlevlerinin kapsamı bakımından bu fiyat düzeyinde benzersiz. Ayrıca ışık yayma filtreleri, kafesler, perdeler ve diğer geniş kapsamlı aksesuarlar beni ikna etti.”

Prolights EclPanel TWCJr sadece çok sayıda renk değil, çok iyi renk sunma değerleriyle (CRI >90, TLCI >92) sıcaktan soğuk renk sıcaklığına kadar mükemmel beyaz tonları da sunuyor.

Prolights EclPanel TWCJr DMX yoluyla denetlenebildiği gibi, doğrudan aygıtta da hızlı ve kusursuz şekilde ayarlanabiliyor. Üç adet kontrol düğmesi renk sıcaklığı, +/- yeşil ve magenta değiştirme ve HSI ayarlarına doğrudan erişim sağlıyor. Ayrıca aygıtın kısım kısım denetlenebildiği bir mod da kullanılabiliyor. Çeşitli önceden programlanmış ve ayarlanabilen efektler doğrudan aygıtın üzerinde veya DMX yoluyla çağrılabiliyor. Dahili güç kaynağı, opsiyonel pille çalışma ve küçük boyutları sayesinde Prolights EclPanel TWCJr her yerde kolayca çalıştırılabiliyor.

740W güçte, ayarlanabilir beyaz ve renkli, küçük boyutlu, piksel ve ışık efektli 2x1 LED yumuşak ışık Prolights EclPanel TWCJr, yumuşak ve doğru renklerin geniş ve güzel bir kaynağını sunuyor. Bunların yanı sıra Prolights EclPanel TWCJr günışığından tungsten tonlara kadar giderek yüksek CRI, TLCI ve TM-30 ile üstün bir ışık kalitesine erişirken, eksiksiz beyaz reprodüksiyonu sunuyor. EclPanel TWC, 5 döner düğme kullanılarak üç adet zengin özellikli modla hızlı ve doğru yerel ayara imkân veriyor; +/- yeşil değişimli CCT, ton, doygunluk ve yoğunluğun tam denetimi için HSI, dahili piksel sinema efektlerine erişim için FX modu. Ünite bölüm bölüm de denetlenmeye izin verdiği için kişiselleştirilebilen dahili efektlerin reprodüksiyonlarından yararlanılabiliyor veya aydınlatma masasında yapılabiliyor. Her iki yöntem de ilgi çeken, cazip ve modern ön görünümler ve sinematik özel efektler sağlıyor. Ünite dahili bir sürücü ve dahili güç kaynaklı olarak tasarlandı ve hafif olduğu için Prolights EclPanel TWCJr kolay donatım ve kablolamayla her yerde ideal bir aydınlatma aracı.

  • 740W RGB + Warm White LED kaynak
  • CRI > 95,5; R9 > 92; TLCI > 92
  • 8 parçalı piksel denetimi ve sinema uygulamaları için dahili ışık efektleri
  • Çok sayıda fan moduyla sessiz çalışma
  • Pil bağlantısı (4pXLR 24-36V): endüstri standardı harici pillerle (opsiyonel) uyumlu.

Prolights ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan ASF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.