Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Adder İki Üretici Ödülü Aldı
Adder İki Üretici Ödülü Aldı
21.12.2020 15:56

Adder ikinci yılındaki 2020 Manufacturer Top 100 List ödüllerine katıldı ve bu kez üretim ekibiyle bir değil iki ödüle birden sahip oldu. Birleşik Krallık üretim teknolojisinin ilham verici tüm özelliklerini sergileyecek şekilde tasarlanan ödüller, üretim endüstrisinde önemli bir etki yaparken, temsil ettikleri iş kolunda başarılı bir geleceğe giden yolu döşeyen kişilere veriliyor.

Bu yılın listesinde kendilerine yer bulan Üretim Müdürü Stuart Mitchell ile Üretim Mühendislik Müdürü Barry Cathrall, Adder’in yalın üretim (gereksiz maliyetleri minimuma, üretkenliği maksimuma çıkarmayı hedefleyen üretim yaklaşımı – lean manufacturing)  vizyonunun evirilmesinde ve gelişmesinde göstermekte oldukları çabalar nedeniyle ödüle değer bulundular.

Birleşik Krallık üretim endüstrisindeki uzun ve başarılı kariyerinin ardından Stuart, yalın üretim programını yönetmek üzere 18 ay önce Adder’da işe başladı. En baştan itibaren üretim ekibinin zihniyetini dönüştürerek, iyi bir proje ortamı kurdu ve ileri bir 6S sistemi uygulayarak Adder’in kendi kendini finanse eden eğitim planını yönetti. Yalın üretime ve kesintisiz gelişime olan dinamik yaklaşımı ve ekibin genç üyelerine ilham verme tutkusu, Driving Cultural Change kategorisinde bir önder olarak nitelendirilmesine katkıda bulundu.

Barry 12 yıldan fazla zamandır Adder ailesinin bir parçası ve üretim operasyonlarının önemli bir figürü. Barry görev yaptığı sürece biriktirdiği ve paylaştığı paha biçilmez deneyimiyle Adder’in üretim tasarım sürecinde devrim yarattı ve ekibini her üyesinin kendi rolünde mükemmelleşmesini sağlayacak şekilde yönetti. Adder’a modern üretim yöntemleri getirmeye ve şirketin bir yalın üretici haline gelmesine katkıda bulundu. Barry’nin öğrenme ve ekibin genç üyelerine öğretme konusundaki tutkusunun yanı sıra Birleşik Krallık üretim endüstrisine katkıları, Unsung Hero kategorisinde onurlandırılmasını sağladı. 

Adder Üretim Müdürü Curt Boon şunları söyledi: “Hem Barry hem de Stuart’ın seçkin 2020 Manufacturer Top 100 List ödüllerine değer bulunduklarını görmek harika. Her ikisi de üretim sürecimizdeki değişime katkıda bulundu ve tüm ekibi olumlu etkilemeye devam ediyorlar. Şirketimizde ikisinin bulunması bir ayrıcalık.

Adder ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.