Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AJA 12G-AM Ses Gömücü/Ayırıcıyı Tanıttı
AJA 12G-AM Ses Gömücü/Ayırıcıyı Tanıttı
21.12.2020 16:24

AJA OG-DANTE-12GAM, SDI ve Dante altyapıları arasında köprü sağlayan, aynı anda 32 kanala kadar sesi gömme ve 32 kanalı ayırma işlevlerini gerçekleştiren, çift 12G-SDI giriş ve çıkış bağlantı noktalarına sahip openGear, Dante özellikli bir ses gömücü/ayırıcıdır.

Dante ses ağı, standart ağ donanımını kullanarak veya standart bir ağ altyapısına bağlanarak yerel ve geniş alan ağlar üzerinden düşük gecikmeyle dijital ses dağıtımı sağlıyor. Analog, AES ve MADI altyapılarına göre ses sistemi ölçeklenebilirliği, daha kolay kurulum ve basitleştirilmiş kablolama gibi birçok avantaj sunuyor.

OG-DANTE-12GAM kartlı tam dolu bir OG-X-FR openGear çerçevesi, çok çeşitli ihtiyaçlar için rafa monte edilebilir bir form faktöründe inanılmaz 640 kanallı ses köprüsü sağlıyor.

Özellikler

Dante ses ekosistemine 12G/6G/3G-SDI ses gömme desteği verir. Her biri 16 ses kanalını destekleyen, kompakt bir tasarımda kart başına toplam 64 kanalı destekleyen ikili ve bağımsız 12G-SDI Giriş ve Çıkış bağlantı noktalarına sahiptir. Dante ağ yedekliliği için 1x Birincil ve 1x İkincil Gigabit Ethernet bağlantı noktaları. Ayrıca, kart başına 64 kanallı eşzamanlı SDI/Dante ses köprüleme. Uzaktan sinyal durumu ve konfigürasyonu için DashBoard desteği. Ayrıca yönlendirme ve konfigürasyon seçenekleri için Dante Controller dahil olmak üzere Audinate’in bir dizi Dante yazılımı ile uyumludur. Yüksek yoğunluk ve küçük form faktörü. 640 kanala kadar SDI/Dante ses köprülemesi için tek bir openGear çerçevesinde 10 kartın kullanılmasını sağlar. OG-X-FR ve OG3 openGear çerçevelerinde desteklenir. Ayrıca, çalışırken değiştirilebilir. Son olarak, beş yıllık garanti.

Standart bir Ethernet bağlantısı, genel çerçeve iletişimi için çerçeveye Dashboard uygulaması aracılığıyla erişilmesine izin verir. Uyumlu openGear kartlarıyla gelişmiş iletişim için çerçeveye isteğe bağlı kart başına Ethernet erişimi takılabilir.

OpenGear standardı, AJA kartlarının sertifikalı openGear ortaklarının diğer openGear ürünleriyle uyumlu olmasını sağlar. Artan ürün listesi ile openGear, raf çerçevesi ürünlerinin geleceğidir.

Dante cihazları arasında ses yönlendirmesini kurmak, Dante kurulumundaki ses bağlantılarını kontrol etmek ve sesi bir ethernet ağı üzerinden gerçek zamanlı olarak taşımak için bu uygulamayı kullanın.

AJA hakkında daha fazla bilgi için www.baranbilisim.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.