Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > SES ve Televisionsklub, Satelio TV Dağıtımı için Olan Ortaklıklarını Uzattılar
SES ve Televisionsklub, Satelio TV Dağıtımı için Olan Ortaklıklarını Uzattılar
21.12.2020 16:30

Dünyanın önde gelen içerik bağlantı çözümleri sağlayıcısı SES ve Televisionsklub birlikte yaptıkları duyuruyla, Sahraaltı Afrika’daki uydu TV izleyicilerinin, Namibya’da Satelio ve Güney Afrika’da Deukom tarafından sunulan Alman TV kanallarını izlemeye devam edebileceklerini açıkladılar. 

Alman yayın kuruluşu Deutscher Televisionsklub Betriebs GmbH tarafından işletilen Satelio ve Deukom, SES’in 5 derece Doğu’daki kilit yörünge konumundaki uydusu aracılığıyla yayınlanmaya devam edecek. Televisionsklub beş yıllık bu uzatmayla birlikte, Namibya ve Güney Afrika’da odaklanılan Sahraaltı Afrika bölgesi izleyicilerine daha iyi hizmet sunmak için ASTRA 4A uydusu üzerinden tam bir transpondere yükseltilecek. ASTRA 4A’daki bu yenileme ve kapasite artırımı, platformun izleyicileri için daha fazla HD kanal ve eğlenceli içerik sunmasını sağlayacak. 

Televisionsklub İcra Kurulu Başkanı Damir Krilcic konuyla ilgili şunları söyledi: “Bu yenilenme ve kapasite artırımı anlaşması, SES’in sunduğu hizmetten duyduğumuz memnuniyeti kanıtlıyor. Son beş yılda SES’in, Afrika’daki erişimimizi daha fazla TV izleyicisine güvenilir bir şekilde genişletmemizi sağlamasına şahit olduk. Daha kaliteli ve yüksek çözünürlüklü içerikle işimizi büyütmeye devam ederken, 5 derece Doğu’da SES ile çalışarak TV izleyicilerimizi de çoğaltmayı hedefliyoruz.

SES Video Afrika Satış ve Pazar Geliştirme Başkan Yardımcısı Clint Brown, ilk beş yıllık dönem sözleşmesini 2015 yılında imzalandıklarını hatırlattı ve “Televisionklub ile yapılan bu çok yıllık yeni sözleşme, güçlü ve güvenilir bir ortak olarak bize duydukları güveni teyit ediyor ve SES olarak bizler de Sahraaltı Afrika’daki Almanca konuşan izleyicilere olağanüstü bir hizmet sunmaya devam edebilmeleri için onları desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Uydu, kitlelere ulaşmanın en uygun maliyetli yolu olarak Afrika’da TV dağıtımı için önemli bir rol oynamaya devam ediyor” dedi.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.