Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Mobil Film Çekimi İçin RØDE Microphones Vlogger Kit
Mobil Film Çekimi İçin RØDE Microphones Vlogger Kit
21.12.2020 17:12

RØDE Microphones görüntülü günlükler çeken vlogger’lar (video-logger) için yaratıcı çözümlerine üç yeni ürün ekledi. Yüksek kaliteli bir RØDE VideoMic, tripod, telefon tutucu, LED ışık ve aksesuarlar içeren RØDE Vlogger Kit’ler, hedeflerinin peşinde koşan bir ünlünün bir akıllı telefon ile inanılmaz görüntü içerikleri yaratmak için gereksinim duyduğu her şeyi veriyor. 

  • RØDE VideoMic, Tripod 2, SmartGrip, MicroLED ve aksesuarlar içeren, eksiksiz film çekim kiti
  • iOS (Lightning) ve Android (USB-C) aygıtları için opsiyonlar ve bir Universal Edition (3.5mm)
  • Her türlü kayıt koşulunda profesyonel, yönlendirmeli ses sağlayan, yüksek kaliteli mikrofon
  • Hem elde hem de masa üzerinde kullanım için ideal, gimbal’li, üç konumlu tripod
  • Kusursuz çekimler için ışık yayıcılı ve sekiz renkli filtreli MicroLED kamera üzeri ışık
  • 65mm - 85mm arası genişliklerde mikrofonları taşıyabilen, lastik tutuculu, hafif, tamamen metal yuva

Ürün serisi, iPhone için Lightning konektörlü bir RØDE VideoMic Me-L, ve Android aygıtları için USB-C konektörlü yeni RØDE VideoMic Me-C opsiyonlarıyla her tipte akıllı telefonla kullanılabiliyor. 

Eski iPhone ve Android modelleri gibi 3.5mm girişli akıllı telefonlar için ise bir Universal Edition da var. Bu ürün, sertifikalı bir adaptör kullanılarak Lightning ve USB-C donanımlı akıllı telefonlarla da kullanılabiliyor. 

Bu küçük boyutlu mikrofonlara ek olarak, her kitte gimbal kafalı üç konumlu sağlam yeni RØDE Tripod 2, akıllı telefonları sabit ve güvende tutmak için lastik tutuculu, tamamen metal, hafif bir yuva, ve SmartGrip üzerine muntazam oturan yeni RØDE MicroLED kamera üstü ışık var. 

Üstün ses ve görüntü

Dikkat çekici video günlüklerinin üstün görüntülerin yanı sıra kaliteli ses de yakalamaları gerekiyor, ve RØDE Vlogger Kit’ler her anın en yüksek çözünürlükte yakalanmalarını garantiliyor. 

Akıllı telefonlarla kaliteli ses yakalamanın tek yolu, harici bir mikrofon kullanmak. Her Kit’teki yüksek kaliteli RØDE VideoMic, her türlü kayıt koşulunda Kristal netliğinde ses yakalıyor. Yöneltildikleri şeye odaklanırken arka plandaki gürültüleri azaltan bu yönlendirmeli mikrofonlar, sesin temiz ve net anlaşılabilir olmasını garantiliyor. Hafif ve küçük boyutlu mikrofonlar, açık havada çekimler için bir pelüş bile sunuyor. 

Tripod 2 ile SmartGrip birlikte her çekimin sarsıntısız olmasını ve iyi kadrajlanmasını garantilerken, MicroLED her türlü koşula profesyonel bir görünüm sağlıyor. Sıcak cilt tonları, soğuk açık hava sahneleri ve bunların arasındaki her şeyi yakalamak için sekiz adet renkli filtreli bir mandallı ışık yayıcı da var. 

Kolay ve çok yönlü

RØDE Vlogger Kit’ler özellikle akıllı telefon içeriklerinin görünüm ve seslerini çok büyük oranda iyileştirirken, son derece kolay kullanım sunmak amacıyla tasarlandılar. İsteyen herkes saniyeler içinde bir vlogger olabiliyor. 

Her RØDE Vlogger Kit’teki VideoMic bir akıllı telefona doğrudan takılabiliyor ve her türlü kayıt uygulamasıyla kesintisiz bağlantı kuruyor, hemen çekime başlanabiliyor. En yüksek düzeyde esneklik için ana kamera veya selfie kamerası olarak da yapılandırılabiliyor ve aksesuarlar hızla ve kolayca kurularak vlogger’ların hiçbir anı kaçırmamaları garantileniyor. 

Kitler dahilinde verilen aksesuarlar son derece çok yönlü kullanım sunuyor. Ergonomik Tripod 2 hem elde hem de masa üstü kullanımı destekliyor, gimbal kafası ise esnek konumlandırmaya imkân veriyor. MicroLED, ışık yayıcı ve sekiz adet renkli filtre sayesinde vlogger’lar her türlü kayıt ortamına uyum sağlayabiliyorlar. Tek bir şarjla dört saatten uzun çalışma süresi, en uzun günlük videolar için bile fazlasıyla yeterli.

RØDE Vlogger Kit’ler evde görüntü çekenler, mobil içerik yaratıcılar, YouTuber’lar, TikTok’çular, hızlı ve hareket halinde çalışan muhabirler, kısaca üstün görüntü ve sesli, unutulmaz içerikler yakalamak isteyen herkes için ideal bir “hepsi bir arada” tarzı çözüm. 

RØDE Microphones ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 224 32 01 numaralı telefondan Compel’i arayabilirsiniz. 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.