Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AJA, Yeni Ağ Kaydı Özelliği ile Ki Pro GO v3.0’ı Tanıttı
AJA, Yeni Ağ Kaydı Özelliği ile Ki Pro GO v3.0’ı Tanıttı
09.02.2021 14:31

AJA, çok kanallı H.264 kayıt cihazı ve oynatıcısı için yeni ağ tabanlı kayıt ve GigE ağ bağlantısını kullanan SMB protokolleri desteği ile genişletilmiş kayıt seçenekleri sunan Ki Pro GO v3.0 aygıt yazılımını yayınladı. 

AJA’nın taşınabilir, çok kanallı H.264 kaydedicisi olan Ki Pro GO; kullanıma hazır ortama veya yeni ağ tabanlı depolamaya 4 kanala kadar eşzamanlı HD ve SD kayıt sunan uygun fiyatlı bir çözüm. Ki Pro GO v3.0, herhangi bir kanalın cihazın entegre GigE portu aracılığıyla doğrudan ağa bağlı depolamaya (NAS) kaydedilmesini sağlıyor ve yerel USB depolamadan bağımsız birincil veya yedek kayıt kanalları için merkezi bir depolama konumu oluşturuyor. Birincil kayıt konumu olarak kullanıldığında, doğrusal olmayan kurgu setleri ve işleme sistemleri kaynak medyaya doğrudan NAS’tan erişebiliyor ve LAN üzerindeki herhangi bir yerden anında erişim sağlaması mümkün. 

Canlı etkinlik iş akışları için NAS, güvenli yedekleme veya arşiv depolama olarak kullanılabilirken, yerel USB sürücülere çekimlerin çıkışlarını aktarıp dağıtmak mümkün. Birden fazla Ki Pro GO cihazı, aynı merkezi NAS depolamasına bağlanarak sistem esnekliğini daha da arttırmakta.

AJA Ki Pro Go v3.0 hakkında daha fazla bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.