Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Listen Technologies Listen EVERYWHERE Kablosuz Ses Uygulaması
Listen Technologies Listen EVERYWHERE Kablosuz Ses Uygulaması
09.02.2021 14:48

22 yıldır gelişmiş kablosuz dinleme çözümleri sağlayan Listen Technologies, Listen EVERYWHERE uygulamasına bir özel kanallar özelliği ekledi. Bu yeni özellik, akıllı telefonlara ve akıllı aygıtlara doğrudan ses ve isteğe özel içerik akışı yapan ödüllü kablosuz Listen EVERYWHERE sistemine yapılan aygıt yazılımı güncellemesinin bir parçası. Listen EVERYWHERE özel kanalları mekânlara kendi ağları üzerinde kişiye özel, parola korumalı ses kanalları yaratma imkânı veriyor. 

Listen EVERYWHERE özel kanalları gizliliğin gerekli olabileceği mahkeme salonları, toplantı odaları ve konferans salonları için uygun. Akademik ortamlarda yöneticiler kapalı sınıflar ve çalışma grupları için özel bir ses kanalı yaratabiliyorlar. Mekânlar üyelere ve konuklara yüksek kaliteli içeriklere erişim sunmak için de özel kanal özelliğini kullanabiliyorlar. Örneğin arabada izlenen spor ve sinema etkinliklerinde VIP bilet sahiplerine sahne arkası yorumlara ayrıcalıklı erişim sunabiliyorlar. Yeni özellik mekânlar ve işletmeler tarafından kolay ve sezgisel olarak yönetilebiliyor. Mekân yöneticileri, profesörler ve IT personeli ağları üzerindeki istedikleri kanalı veya tüm kanalları “özel” olarak işaretlemek için seçebiliyor ve doğrudan mobil uygulamanın yeni yönetici kısmıyla akıllı telefonlarından parolalar üretebiliyorlar. Parolalar bir mekânın güvenlik protokolü ve gereksinimlerine uygun her türlü şekilde hedeflenen alıcılara iletilebiliyor (e-posta, metin, web sitesi, imza vb.). Dinleyiciler özel olarak belirlenmiş bir kanalın ses akışını dinlemek istediklerinde bir parola isteniyor ve kendi iOS veya Android aygıtlarında sesi duymak için doğru parolayı girmeleri gerekiyor. 

Listen EVERYWHERE, 2017 yılında çıktı ve Wi-Fi yoluyla kristal netliğinde ses akışı sağlamak için önde gelen çözüm olarak kabul ediliyor. Hoparlörlerden, televizyonlardan ve diğer ses kaynaklarından çıkan mekân sesleri, ücretsiz ve kişisel isteğe göre düzenlenebilen bir uygulamayla doğrudan kullanıcıların iOS ve Android aygıtlarına akıyor. Kullanıcılar sesi kulaklıkla kendi aygıtlarından dinleyebiliyorlar. Bluetooth özellikli işitme cihazları varsa, sesi aygıtlarından doğrudan işitme cihazlarına bağlayabiliyorlar. 

Listen Technologies Başkanı Maile Keone şöyle konuştu: “Listen EVERYWHERE müşterileri ve son kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor, çünkü kurulumu ve kullanımı kolay olup, üstün ses kalitesine kesintisiz bağlantı sağlıyor. BYOD (bring your own device) eğilimlerinin artmasıyla ve işyerlerinde insanların birbirlerine fiziksel mesafe koymaya devam etmesiyle birlikte Listen EVERYWHERE onlara güvenli şekilde ses dinlemelerinde ve çalışmalarında yardımcı olmakta önemli bir rol oynuyor.

Listen Technologies Küresel Satış Başkan Yardımcısı Sam Nord yorum yaptı: “Listen Technologies’de biz gereksinimlerini anlamak ve ilgili kimseleri eğlendirmeleri, eğitmeleri ve çalıştırmalarına yardımcı olan çözümler sağlamak için müşterilerimizle sürekli iletişim kuruyoruz. Onlardan aldığımız girdileri, ürünlerimizi geliştirmeye yansıtıyoruz. Listen EVERYWHERE uygulamasının bir parçası olarak özel kanalları başlatmaktan ve mekân sahipleriyle yöneticilerinin daha fazla içerik seçeneği sunmalarını ve dinleyicilerinin kendi aygıtlarını kullanmalarını desteklemelerini sağlamaktan heyecan duyuyoruz.

Listen EVERYWHERE’in yeni özellikleri arasında yer alan mobil uygulama üzerindeki yeni bir uygulama yöneticisi kısmı, mekân yöneticilerine kolay parola yönetimi sunuyor. Bu iOS ve Android aygıtlarıyla uyumlu. Özel kanal özelliği esnek olduğu için yöneticiler kanalları herkese açık, özel ya da istedikleri kombinasyonda oluşturabiliyorlar. 

Listen Technologies müşteri isteklerine göre yeni özellikler ve performans iyileştirmelerine devam ediyor. Tüm Listen EVERYWHERE müşterileri özel kanallar dahil yeni özelikleri ücretsiz bir yükseltmeyle edinebiliyorlar. Mevcut Listen EVERYWHERE müşterilerinin sunucuları çevrim içi iken Listen EVERYWHERE web hizmetlerine giriş yapıp güncellemeyi indirerek sunucularını güncellemeleri gerekiyor. Akıllı telefonlarında otomatik güncelleme açık olmayan son kullanıcıların ise mobil aygıtlarını güncellemeleri gerekiyor.

Listen Technologies ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.