Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ant4MEDIA Trafik Yönetim Sistemi
ant4MEDIA Trafik Yönetim Sistemi
02.03.2021 16:26

ant4MEDIA Trafik Yönetim Sistemi ile bulut mimarisinde birden fazla kanalı platform bağımsız tek bir çatıda yönetebilirsiniz. 

Ant4MEDIA, yayıncı kuruluşların içerik satın alma, alınan içeriklerle ilgili yapılan sözleşmeler ve bu sözleşmede yer alan şartların kayıt altına alınıp takip edilmesi, sözleşmeye göre uyarıların ve akışın yönlendirilmesi, yayın prototip ve akışının hazırlanması, yayın akışlarının otomatik olarak yayın sunucularına gönderilmesi, yayınlanan listelerin planlanan liste ile karşılaştırılıp raporlanması gibi bir çok adımdan oluşan zorlu süreçleri kolay ve kontrol edilebilir hale getiren modüler yazılım çözümüdür.

RIGHTS: Yayıncı kuruluşlar; satın aldıkları içerikler ile ilgili haklarını, bu satın almalar ile ilgili yapılan sözleşmeleri ve şartlarını ant4RIGHTS modülü ile takip edebilirler. İçerik haklarının ne zaman başladığı ne zaman biteceği, hangi şartlar ile kullanılabileceği, hangi medyalarda kullanılacağı gibi kuralları tanımlayıp sistemin takip etmesini ve kullanıcıları gerektiği anda uyarmasını sağlayabilirsiniz.

SCHEDULE: Yayın planlamasını ve daha sonra yayın akışını ant4SCHEDULE modülü ile diğer modüllere entegre bir şekilde yapabilirsiniz. Yayın akışında kullanılacak içeriğin hakları ile ilgili bilgilendirme alabilir, süresi bitmek üzere olan içerikleri inceleyebilir ve bunları öncelikli olarak akışta kullanabilirsiniz. İçerik ile ilgili RTÜK işaretlerini de kolay bir şekilde tanımlayıp hem akış saatine uygunluğunu hem de yayın sırasında otomatik olarak gösterilmelerini sağlayabilirsiniz. Akışa eklediğiniz içeriğin medyası sisteme henüz kayıt edilmemiş ise uyarı alabilir ve bu içeriklerin hızlı bir şekilde sisteme kayıt edilmesi iş emrini başlatabilirsiniz. KJ, grafik, altyazı (“Şimdi”, “Az Sonra” vb.) gibi ikincil işleri de içerik ile beraber tanımlayıp playout otomasyon sistemine otomatik olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Hazırlanan akışların gün bazında maliyet bilgisini otomatik olarak hesaplayıp planlama yapabilirsiniz.

INTEGRATION: Kurum içinde kullanılan çeşitli ERP çözümleri, medya içerik yönetimi ve arşiv sistemleri ile yayın odasında yer alan playout otomasyon sistemleri ile servis veya SDK bazında entegrasyon imkanları mevcuttur.

REPORT: Çok geniş ve ihtiyaca göre tasarlanabilen raporları alabildiğiniz ant4REPORT, sistem içinde ihtiyacınız olan finansal, operasyonel ve isteğe özel raporlama hizmetleri sunmaktadır.

Ant4MEDIA çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 474 09 27 numaralı telefondan Orsatek’i arayabilirsiniz.