Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Vestel
Vestel
16.10.2017 14:50

Tüketici elektroniği ürünleriyle ülkemizin en çok satan yerli üreticilerinden Vestel, kurumsal çözümleriyle yıllardır IBC fuarına katılıyor. Bu yıl da başarılı bir şekilde ülkemizi temsil ettiler.

SAP Digital Boardroom Toplantı Odası Çözümü

Günümüzün iş dünyasında çoğu yönetici heterojen raporlama çözümleri ve statik içerik ağırlıklı toplantılarla uğraşmak zorunda kalıyor. Yöneticilerin gereksinim duydukları, karar verebilmek için gerçek zamanlı haber alma, özel amaçlı raporlama ve olası koşullara göre analiz. Burada SAP Digital Boardroom ve Vestel Interactive Flat Panel Display (IFPD) akranlar yönetim kurulu toplantılarını tek yönlü sunumlardan gerçek zamanlı olgulara dayalı tartışmalara dönüştürdüğü için gelecek vadeden bir çözüm olarak öne çıkıyor. SAP ile işbirliği sayesinde Vestel Interactive Flat Panel ekranlar artık Digital Boardroom’u tam olarak destekliyor. Dokunmatik ekranlarla donatılan Vestel IFPD ekranlar, şirketle ilgili gerçek zamanlı veriler sunarak işletme performansını yükseltiyor. Her biri veri görselleştirilebiliyor, toplantı hazırlık süreleri kısalıyor, üç ekranla daha fazla içerik sunuluyor, işletmenin her unsuru analiz ediliyor, büro dışındaki personel internet üzerinden toplantılara katılabiliyor ve sesli konferans destekleniyor. 

UHD Irdeto Kartsız TV 

Vestel televizyonlar artık Irdeto şifreli içeriklerin şifrelerini CAM modülü veya set üstü alıcı donanımı olmadan çözebiliyor. Desteklenen Irdeto işletmecilerinin televizyon programları, akıllı kart olmadan kolayca izlenebiliyor. Set üstü alıcı gerekmeden, abonelik bir telefon araması ile başlatılabiliyor. 49 ve 55 inç ekran boyutlarındaki televizyonlar Ultra HD çözünürlük, Smart TV (Smart Center, YouTube, Netflix, Wireless Display, Advanced EPG, USB & HDMI), yüksek dinamik aralık (HDR), geniş renk gamı (WCG), Dolby Audio ses sunuyor.

Vsign İçerik Yönetim Çözümü

Vestel Vsign Software, içeriklerin dahili veya uzaktan bir üçüncü firma hizmetiyle yönetilmesi için eksiksiz bir işletme çözümü sunuyor. Çok farklı gereksinimlere uyabilen ölçeklenebilir Vsign sayesinde çeşitli özelliklerden yararlanılarak birçok ekran denetlenebiliyor. SoC, Windows, Android OPS platformları destekleniyor. İçeriğe canlı uydu, kablo, kamera sinyalleri katılabiliyor. Çoklu çizelgelemeye izin veren çözüm sayesinde monitörlerin verimlilikleri analiz edilebiliyor.

www.vestel.com.tr

Önceki Makale
TÜRKSAT
Sonraki Makale
Zero Density
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi