Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > InSync Technology ST 2110 Sinyal Üretimi ve Analizi İçin PHABRIX QxL’e Geçti
InSync Technology ST 2110 Sinyal Üretimi ve Analizi İçin PHABRIX QxL’e Geçti
25.03.2021 13:48

InSync Technology Ltd, UHD SDI ile IP görüntü ve ses sinyalleri üretimi ve analizi için PHABRIX QxL 25G IP ST 2110 rasterizeri tercih etti. Birleşik Krallığın Petersfield kentinde yer alan InSync Technology, çalışanlarının sahibi olduğu, başarılı bir işletme. InSync 2003 yılında kurulmasından bu yana hareket telafili kare hızı ve format çevrimi üzerinde yoğunlaşarak, yüksek verimli sinyal işleme donanım ve yazılım ürünleri geliştirme konusunda uzmanlaştı. 

InSync Technology Ltd Genel Müdürü Paola Hobson şunları söyledi: “Yeni test ve ölçüm çözümlerini değerlendirirken, seçilen ürünün ST 2110 sinyal üretimi, analizi ve takibi için geniş kapsamlı ve sezgisel araçlar sağlayabilmesi şarttı. QxL’in gelişmiş IP ve UHD araçları ve tamamen esnek mimarisi sayesinde, bu hızla değişen medya ortamında yenilikçi teknoloji geliştirme yarışında ön safta yer almaya devam edebiliyoruz.

PHABRIX QxL, profesyonel yayınlara uygun 10GbE/25GbE IP iş akışlarının gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan, esnek, küçük boyutlu bir 25GbE UHD rasterizer. Bu IP yetenekli rasterizer, tamamı 2022-7 SIPS (Seamless IP Protection Switching) korumalı olmak üzere JT-NM TR 1001-1:2018, ST 2110-20, 30, 31, 40 medya akışlarının sinyal üretimini ve analizini destekliyor. Tam yedekli medya ağı işletimi için her medya portu üzerinde PTP (Precision Time Protocol) çalışıyor. 

QxL rasterizerin gelişmiş ST 2110 sinyal analiz ve hata ayıklama araçları, ağ tıkanıklıklarını ve gönderici paket dağıtımını maksimum, ortalama ve minimum paketler arası varış süreleriyle birlikte kolayca görüntülemek için her giriş başına aynı anda dört adede kadar ikili paket aralık zamanı ölçüm penceresi sağlıyor. Paket akışı, saat hızları ile PTP zamanlama ilişkisi, ST 2110-21 CINST (Network Compatibility Model) ve VRX (Virtual Receiver Buffer Model) ölçümleri, IP akış gecikmesi ile RTP saat zamanlaması ilişkileri hakkında da ayrıntılı veri raporları sunuluyor.

PHABRIX ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0312 438 68 18 numaralı telefondan İdea-
pro’yu arayabilirsiniz.