Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > NewTek
NewTek
20.10.2017 11:32

LivePanel Denetim Arayüzü

Tamamen kişisel tercihe göre düzenlenebilen tarayıcı tabanlı denetim sistemi NewTek LivePanel, artık NewTek IP Series çok kameralı yapım sistemlerinde dahili olarak yer alıyor ve opsiyonel olarak TriCaster TC1 için de alınabiliyor. Akıllı telefon, tablet, dizüstü veya masaüstü bilgisayarlardan kablolu veya kablosuz olarak erişilebilen NewTek LivePanel, kullanıcılara aynı ağdaki herhangi bir web tarayıcıdan kendi kişisel görüntü iş akışlarına erişme imkanı veriyor. Kullanıcılar ayrıca anında görsel geri bildirim için tarayıcı içerisindeki her görüntü kaynağının görüntülerini izleyebiliyorlar. Usta olmayan kullanıcılar bile birkaç butona basarak profesyonel kalite ve kararlılıkta karmaşık yapımları tasarlayıp yönetebiliyorlar.

NVG1 Grafik Sunucusu

Gerçek zamanlı 4K kapasiteli 3D grafik sistemi NewTek-Vizrt IP Graphics Server (NVG1), NewTek IP Series ve yeni TriCaster TC1 görüntü yapım sistemleriyle tam bütünleşme için tasarlandı. NVG1 güçlü NewTek 1RU sunucu platformu ile NDI IP görüntü bağlantısını ve Viz Trio/Viz Engine yazılımını bir araya getirerek, NewTek’in uçtan uca IP görüntü iş akışları içerisinde en iyi grafikleri sağlıyor. NVG1 GigE altyapısı üzerinde tek bir ağ kablosuyla görüntü, ses, bindirme, kontrol ve malzeme verilerini çift yönlü aktarmak için NewTek’in NDI IP görüntü standardını kullanıyor. İnce 1RU kasa ve ön panel tasarımı, NewTek IP Series, TriCaster TC1, NewTek Connect çevrim ürünleriyle birlikte kullanım için ideal.

NDI Kamera

Dahili NDI işlevli IP görüntü kamerası, Full 3G 1080p 60 görüntüleri standart bir ağ üzerinden doğrudan NDI uyumlu ürünlere iletiyor. NewTek NDI kamera ağa bağlanıyor ve tamamı tek bir Ethernet kablosundan üstün kalitede görüntü ve ses, tally, PTZ (pan tilt zoom) denetimi ve enerji sağlıyor. Kamera ağa bağlandığında son NDI sürümünü çalıştıran tüm uyumlu sistemler (LiveStream Studio, SplitmediaLabs XSplit, Streamstar, OBS Studio, StudioCoast vMix, Telestream WireCast, NewTek TriCaster ve yüzlercesi) tarafından görülebiliyor. Ağa NDI kameralar eklenerek daha fazla kaynak hemen kullanıma hazır hale getirilebiliyor. GoToMeeting, Skype, Skype for Business, Zoom Media gibi uygulamalar, NewTek NDI kamerayı otomatik olarak tanıyorlar.

www.newtek.com

Önceki Makale
Newtec
Sonraki Makale
NUGEN Audio
En Çok Okunanlar
Dergi