Reklamı Kapat
Shure
20.10.2017 11:05

Axient Digital Kablosuz Mikrofon Sistemi

Kusursuz ses gerektiren profesyonel yapımlara yönelik Axient Digital, üstün sinyal kararlılığı, ses netliği, esnek donanım seçenekleri, gelişmiş bağlantılar ve geniş kapsamlı denetim sunuyor. Tüm alıcılar ve vericiler üzerinde 184 MHz’e kadar ayar bant genişliğine imkan veren Axient Digital, standart modda 17 kanal / 6 MHz, yüksek yoğunluklu modda ise 63 kanal / 8 MHz sunuyor. Elde taşınabilen, vücutta taşınan ve ADX serisiyle mikro vücut boyutlu verici seçenekleri var. Shure lityum iyon şarjlı piller veya AA pillerle çalıştırılabiliyor.

ULX-D Dijital Kablosuz Sistemler

Profesyonel ses güçlendirme amaçlı ULX-D dijital kablosuz sistemleri, son derece verimli RF performansı, ağ denetimi, Dante dijital ses ve AES-256 şifreleme sunuyor. Artık VHF batlarının kullanılabildiği sistemlerde, el, vücut, kaz boynu ve boundary tipi verici; tek, çift ve dört kanallı alıcı seçenekleri var. Shure SB900A lityum iyon şarjlı pil ve AA pillerle çalıştırılabiliyor. Bölgeye bağlı olarak 64 MHz’e kadar toplam ayar bant genişliği mevcut. Yüksek yoğunluklu modda tek bir 6 MHz televizyon kanalında 47 adede kadar (tek 8 MHz TV kanalında 63 verici) aktif verici kullanılabiliyor.

MOTIV MV88 Kapasitif Mikrofon

iOS dijital stereo kapasitif mikrofon MOTIV MV88, net, yüksek kaliteli ses yakalıyor. Esnek konumlandırma için dönebilen ve mafsalla açısı ayarlanabilen ürün, birçok kayıt açısını ve video uygulamalarını destekliyor. Lightning konektörlü iOS aygıtlarıyla uyumlu MOTIV MV88’in ShurePlus MOTIV uygulaması, kazanç, EQ, stereo genişlik ve 5 adet DSP ön ayar modu sunuyor. Video için dahili iOS camera uygulamasını ve diğer popüler iOS görüntü uygulamalarını destekliyor.

PSM 100 Kişisel Monitör Sistemi

Çift kanallı PSM 1000 turne tipi kablosuz ses takip uygulamaları için üstün özelikler sunuyor. Sinyal alım çeşitlemeli (diversity) vücut alıcısına sahip sistem, opsiyonel stereo ve mono modlarına sahip. Ethernet bağlantısı üzerinden ağa bağlanabiliyor ve vücut aygıtının Shure SB900 lityum iyon pili şarj edilebiliyor. Her bant için 49 adet uyumlu frekans sağlayan PSM 1000, bölgeye bağlı olarak 72 MHz – 80 MHz arasında ayarlanabilen bant genişliğine sahip.

www.shure.com

Önceki Makale
Shotoku
Sonraki Makale
slomo.tv
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi