Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > TVU Networks
TVU Networks
20.10.2017 12:24

TVU One IP Verici

TVU Networks, TVU One canlı mobil IP haber toplama vericisini entegre H.265 / HEVC sıkıştırma standardı ile sergileyecek. HEVC ile kurulan TVU One, kurulu bir müşteri tabanıyla yüksek kaliteli IP video iletim performansı sağlar ve şirketin patentli Inverse Statmux Plus (IS +) iletim algoritmasına sahiptir ve güvenilir HD kalitesinde videoyu hareketli bir araçta bile yarım saniye gecikmeli olarak iletir. Gömülü modemler ile kullanılır ve hücresel, mikrodalga, uydu, BGAN, WiFi ve Ethernet gibi birden fazla ortam üzerinden eşzamanlı olarak iletebilir.

TVU RPS Uzaktan Kumanda Sistemi

TVU, IBC’de 3.0 versiyonu olan TVU RPS’yi de sundu. Versiyon 3.0, ek kanallar için çoklu cihaz çiftleri arasında senkronize etme, saha ve stüdyo arasında herhangi bir IP cihazına bağlanmak için bir VLAN tüneli ekleme ve VoIP desteğini içerme özelliğine sahiptir. TVU RPS, stüdyolarında çoğunlukla bir yayıncının mevcut kontrol odası ve sahadan doğru kareli, üreteç kilitli ve senkronize çoklu kamera uzaktan prodüksiyon aktarımı için bir ortak İnternet bağlantısı kullanarak uzak bir yerde çoklu kamera haber veya spor programının prodüksiyonunu sağlar. TVU RPS vericisi, altı senkronize SDI kaynağını kodlar ve yüksek kalitede ve düşük gecikmeli IP videosunu uzaktan stüdyo tabanlı alıcıya gönderir ve alıcı altı senkronize SDI çıkışıyla yayınlar.

TVU Router Yönlendirici

TVU Router 200Mbps’den büyük dosyaları güvenli, güvenilir, yüksek hızlı internet bağlantısı ile uzaktan aktarabiliyor. TVUPack ve TVU One kullanıcıları için artık bir yazılım seçeneği olarak sunulan TVU Router, IP tabanlı verileri uzak bir yerden interneti kullanarak başka herhangi bir yere göndermek ve almak için kolay bir yol sağlar. Taşınabilir bir saha erişim noktası olan TVU Router ile kullanıcılar, yüksek hızlı, güvenilir ve güvenli bir veri bağlantısı ile veri aktarmak için IP’ye bağlı herhangi bir cihazı veya hizmeti kullanarak dosyaları aktarabilir, video akışı yapabilir, web’de arama yapabilir.

TVU MLink TE4500 Canlı Video Vericisi

TVU ayrıca HEVC ve 4K desteği ile aygıt kabin rafına monte edilen TVU MLink modeli TE4500 canlı video vericisini sergiledi. TVU MLink, uydu ve mikrodalga araçlara 3G / 4G LTE iletim yetenekleri sağlar. TVU’nun Inverse StatMux Plus teknolojisini HEVC ile birleştirerek, daha verimli sıkıştırma ve daha az veri kullanımı ile yüksek kaliteli bir resim sunar.

www.tvunetworks.com

Önceki Makale
TVLogic
Sonraki Makale
Utah Scientific
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi