Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Miller Skyline 90 Kamera Hareket Kafası
Miller Skyline 90 Kamera Hareket Kafası
04.11.2017 11:36

Açık hava yayıncılığının (OB) zorlu ortamları ve sert koşulları için tasarlanan Skyline 90, güçlü, tamamen alaşımlı, sağlam yapısında 75 kilograma kadar yükleri taşıyor.

Skyline 90, sinema endüstrisinde güçlü kamera hareket kafaları ve tripodları ile tanınan Ronford Baker Engineering Company ile işbirliği içerisinde geliştirildi. Miller ile Ronford Baker’ın bir araya gelen teknolojik yeniliklerinin sonucu OB piyasasına özel bir kamera hareket kafası ortaya çıktı.

Merkez tilt eksenlerinin 30 cm yukarısındaki sıfırdan 75 kilograma kadar aralıkta kesintisiz dengeleme ve 15+0 seçilebilen akıcı pan-tilt sürükleme konumları sunan Skyline 90, her lens odak uzunluğu için en uygun sürüklemeyi garantiliyor. 300mm kayma aralıklı kızak platformu tam yükte bile pürüzsüz ve kolayca kayıyor ve ağır kamera yüklerini kolayca dengeliyor.

Otomatik güvenlik kilidi ağır kutu tipi lensleri, yüklerken ve alırken güvenli bir yatay konum sağlıyor. Kafanın iki yanındaki su terazileri, rahatça seviyelendirmeye imkan veriyor. Geniş metal kaldıraçlı gezer kumpas pan ve tilt kilitleri, görüntüde rahatsızlığa yol açmadan tek elle aynı anda kullanılabiliyor. Skyline 90’ın opsiyonel özelikleri arasında sağlam kamera montajı için hızlı çıkarılabilen bir takoz plakası ile güçlü, endüstri standardında iç içe geçen (telescopic) pan tutma yerleri var.

Miller ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 99 66 numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.