Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Comrex ACCESS NX IP Ses Kodek
Comrex ACCESS NX IP Ses Kodek
20.11.2017 10:59

On yıl önce çıkan ACCESS, tercih edilen bir IP ses kodek haline geldi. Comrex şimdi de son on yılda IP iletim teknolojisindeki gelişmeleri, geleceğe dönük yeni ACCESS NX platformunda bir araya getirdi. ACCESS NX bu ilerlemelerin avantajlarından yararlanmak için ideal araç. Baştan aşağı gelişmiş özel güvenilirlik katmanı CrossLock için tasarlanan ACCESS NX, yenilikçi portatif yayıncılıktaki gelecek adım.

IP ağlar

IP altyapı hızla gelişiyor, ve hemen her yerde ağlar mevcut. ACCESS NX bağlantı için çok sayıda yol sunuyor.

ACCESS NX kablolu DSL veya geniş bant kabloya bağlantı için bütünleşik bir Ethernet portunun yanı sıra, bir Wi-Fi modem ile birlikte teslim ediliyor. ACCESS NX ayrıca Comrex destekli USB aygıtları kullanılarak 3G/4G hücresel veri ağlarına bağlantıları da yürütebiliyor.

Herkese açık Wi-Fi kullanmaya ihtiyacı olanlar için ACCESS NX, IP ağlara bütünleşik web tarayıcı üzerinden giriş yapabiliyor. Bu sayede kullanıcılar giriş (login) ekranlarına kimlik bilgilerini girip kullanım koşullarını onaylayarak, ağ seçeneklerini genişletebiliyorlar. 

Hala POTS kullanmak gerekiyorsa, ACCESS NX eski analog telefon hatlarında kullanım için bir USB POTS/PSTN modem ile uyumlu.

CrossLock teknolojisi

ACCESS NX tepeden tırnağa CrossLock teknolojisini destekleyecek şekilde tasarlandı. Piyasadaki en gelişmiş ağ yönetim aracı olan CrossLock, kullanıcılara aynı anda birden fazla IP ağını birlikte kullanma imkanı veriyor. Yeni bir ağ katıldığı zaman CrossLock hemen ne kadar bant genişliğinin olduğunu değerlendiriyor, gecikme ve seğirme bilgilerini hesaba katıyor, ve kullanıma uygun tüm bant genişliğinin avantajlarından yararlanmak için iki bağlantıyı birleştiriyor.

CrossLock sadece ağları birleştirmenin ötesinde, gerçek zamanda her ağda toplam görüntü akışının ne kadarının yer aldığını izleyip dinamik olarak ayarlayabiliyor. Gerektiğinde CrossLock uygun hata düzeltme, onarım ve gizleme tekniklerini uygulayabiliyor. Bir ağ kullanılmaz hale geldiğinde, CrossLock bu ağı kullanıcı müdahalesi olmadan yalıtabiliyor.

Kullanıcı deneyimi

ACCESS NX değişen teknik altyapılara sahip kullanıcıların istedikleri yerden çalışabilecekleri kadar kolay. 5 inç boyutlu kapasitif dokunmatik ekran sayesinde ACCESS NX’i sahada kullanmak kolay. Küçük kasa ve gelişmiş kullanıcı arayüzü ile ACCESS NX önceki modelden daha da kullanıcı dostu tasarlandı. 

Raf montajı

ACCESS NX tam mobilite ve yüksek güvenilirlik için en iyi duruma getirilmişken, ACCESS Rack ise ideal bir stüdyo eşdeğeri model olarak üretildi. 1U 19 inç kabin rafı montajlı ACCESS, dengeli stereo XLR girişleri ve çıkışları, XLR üzerinde AES I/O, Ethernet portu, POTS modem, çoklu USB portu, seri ve contact closure portlarına sahip. ACCESS Rack bir klavye veya fare ile doğrudan, bir USB dokunmatik ekran monitörden, veya standart bir web arayüzünden denetlenebiliyor. 

Ürün ACCESS NX IP Ses Kodek
Marka Comrex
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com

En Çok Görüntülenenler
Dergi