Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Panasonic, 2017 Camerimage Film Festivali’nde
Panasonic, 2017 Camerimage Film Festivali’nde
21.11.2017 15:00

Panasonic 25. Uluslararası Sinema Sanatı Film Festivali’nin sponsoru olmanın ve dünya çapında sinema görüntü yönetmenlerinin yakaladıkları yüksek standartları desteklemenin onurunu yaşıyor.

Panasonic Cameraimage 2017’de küçük boyutlu VariCam LT ile 120 fps kare hızına kadar 4K sıkıştırmasız RAW sağlıyor. 

2017 yılında bir dizi yapım VariCam serisiyle çekilip yayınlandı. Bunlar arasında ITV Studios’un The Moorside ve Little Boy Blue  dizileri, HBO’nun The Deuce dizisi var. 

VariCam kameralar Netflix yapımlarının çekimlerinde de yaygın kullanılıyor. Orange is the New Black, Master of None, Thirteen Reasons Why ve The OA, VariCam serisi kameralarla çekiliyor.

Yeni geliştirilen 5.7K Super 35mm sensör, çift ISO hassasiyetine sahip yeni AU-EVA1, aynı renk gamı sayesinde VariCam serisiyle birlikte B kamerası olarak kullanılabiliyor. 

Panasonic etkinlikte iki workshop düzenledi. Birinde The Kiling Fields ve The Mission filmleri Oscar Ödülü kazanmış Yönetmen Roland Joffe ile Görüntü Yönetmeni Wiliam Wages tarafından VariCam LT ile çekilen The Forgiven’ın ilk gösterimi gerçekleştirildi. Diğerinde ise Netflix gösterimi yapıldı. 

Panasonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 17 00 numaralı telefondan Başarı Yayıncılık’ı arayabilirsiniz.