Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Panasonic Gear of the Year Ödülleri Aldı
Panasonic Gear of the Year Ödülleri Aldı
21.11.2017 18:24

Panasonic Pro Moviemaker’ın Gear of the Year Awards 2017 ödüllerinde Yılın Yeniliği, Yılın Yeni Ürünü ve Yılın Sinema Kamerası kategorilerinde ödüle değer bulundu. Gear of the Year ödülleri piyasadaki yayın ve ProAV ürünlerinden imkanların sınırlarını zorlayan yeni teknolojilere veriliyor.

Panasonic AU-EVA1 Yılın Yeniliği ve Yılın Yeni Ürünü ödülleriyle onurlandırıldı. Yeni geliştirilen 5.7K çözünürlüklü Super 35mm sensörü, çift hassasiyet değeri ve dahili kayıt yetenekleri oldukça beğenilen kamera, belgeseller, reklamlar, müzik klipleri gibi çok çeşitli uygulamalar için uygun bir seçenek.

Panasonic VariCam LT Yılın Sinema Kamerası ödülüne layık görüldü. Gerçekçi VariCam görüntüsü, geniş dinamik aralığı, küçük ve hafif gövdesiyle VariCam LT 800 ve 2.500 ISO hassasiyet değerleri sunuyor. ITV’nin bilim kurgu dizisi Little Boy Blue, BBC NHU’nun Elephant ve Family & Me programlarının çekimlerinde kullanılıyor.

Panasonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 17 00 numaralı telefondan Başarı Yayıncılık’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.