Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > IDX IPL Serisi V-lock Kamera Pilleri
IDX IPL Serisi V-lock Kamera Pilleri
21.11.2017 18:39

IDX küçük boyutlu ve güçlü IPL-98 ve IPL-150 pillerini sunuyor. IPL-98 mobilitenin ve uçakla seyahatin önemli olduğu haber ve diğer uygulamalar için ideal. 100Wh’ın altındaki pil, uçuşa güvenli olarak kabul edilen sınıfta. Sınırsız sayıda IPL-98 uçakta kabin bagajında taşınabiliyor.

Daha güçlü IPL-150 daha uzun çalışma süresi sunuyor. İki adet IPL-250 uçakta kabin bagajında taşınabildiği için, uzun çalışma süreleri gerektiği durumlar için uygun. İlgili yönetmeliklere erişmek için her iki pilde de QR kodlu birer etiket var.

Bir pilin çalışma süresi tipik olarak uçuş yönetmeliklerine uyum ile sınırlı, ama IPL-98 farklı. Diğer IPL pillere bağlanıp etkin kapasite arttırılabiliyor. Tüm akım kameraya bağlı son pilden alınıp bitince diğer bir tam dolu IPL pille değiştirildiği için, günde 24 saat çalışma mümkün.

IDX VL-2000S şarj aygıtına birden fazla pil koymak mümkün olduğu için, tam dolu pillerden oluşan bir kaynak tutmak kolay. IDX ürünlerinde boşaltma, doldurma ve akım için pil koruma devreleri standart olarak yer alıyor.

Bugün modern film yapımcılığında tüm yardımcı aygıtları çalıştırmak için 3 DC çıkış fişi gerekli. Bunlardan birisi USB formatında 2.3 Amper akımda 5.0 Volt veriyor. Bir D-Tap ile bir de D-Tap Advanced, küçük ve ucuz IDX şarj aygıtı VL-DT1 ile denetimli doldurma sağlıyor.

Piller bir takım çantasının dibindeyse veya uzaktan bir vahşi yaşam çekimi yapılırken piller karanlıkta bulmaya ihtiyacı olanlar için IPL-98 ve IPL-150’de V-Torch özelliği var. V-lock yuvasının yanındaki küçük bir LED ışık, kullanıcı tarafından aktif edilebiliyor. Güneş ışığı altında bile görülebilen 5 parlak LED sayesinde pilin kapasitesi kolayca görülebiliyor.

IDX ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 288 41 39 numaralı telefondan Nefan’ı arayabilirsiniz.