Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Zaxcom ZMT3-Phantom Ses Vericisi
Zaxcom ZMT3-Phantom Ses Vericisi
30.11.2017 10:44

Ses uzmanları için ideal, hafif verici ZMT3-Phantom, çok güçlü, darbeye dayanıklı naylon polimer kasaya, yuvarlatılmış kenarlara ve işlenmiş metale sahip. ZMT3-Phantom kondansatörlü, dinamik ve şeritli mikrofonlarla çalışıyor.

Boom çubuğuyla kullanım için ideal ZMT3-Phantom, çubuğun alt kısmına yakın değil, üst kısmına, mikrofonun hemen arkasına takılıyor. İç ve dış kabloların ortadan kalkması sayesinde operatörler ses kanalının içerisine girebilecek kablo gürültülerinden kurtuluyorlar.

Boyun mikrofonları ile kullanıma uygun olmayan ZMT3-Phantom, dengeli bir 3 bacaklı LEMO ile giriş bağlantısı sağlıyor.

ZMT3-Phantom %100 dijital modülasyon kullanarak iletim yaptığı için, ses tamamen şifreleniyor. Dijital şifreleme, tüm ses iletimini gizli tutmanın tek yolu. Dijital bir iletim, analog bir sisteme göre çok daha üstün ses kalitesi de sağlıyor.

Sesin dahili olarak microSD karta kaydedilirken kullanılan kayıpsız MAQRF (Mobile Audio Recording Format), pil bitmesi veya kartın erken çıkarılması nedenleriyle kayıtlarda yaygın oluşan dosya bozulmalarını ortadan kaldırıyor.

ZMT3-Phantom sınırlandırma veya sıkıştırma bozulması olmadan 114dB dinamik aralık sağlıyor. Phantom güç, 12, 24, 32 veya 48 Volt olarak seçilebiliyor. Kullanıcı harici ses ve pil durumlarını kolayca görebiliyor.

ZaxNet sayesinde frekans, ön yükselteç kazancı, çıkış gücü uzaktan değiştirilebiliyor ya da dahili kaydedici kayıt, çalma ve durma modlarına getirilebiliyor.

Zaxcom ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.