Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Telos Alliance Axia Pathfinder Core PRO Yönlendirme Sistemi
Telos Alliance Axia Pathfinder Core PRO Yönlendirme Sistemi
02.12.2017 11:28

Yönlendirme denetimi ve tesis yönetimi çözümü Telos Alliance Axia Pathfinder Core PRO, bir PC’den bağımsız güvenilir, yedekli, sistem çapında yönlendirme çözümü isteyen istasyonlar için ideal. Axia Pathfinder yönlendirme denetim yazılımını çıkarmasından bu yana geçen 10 yılda öğrendiklerini topladı ve bu bilgiyi tepeden tırnağa yeni tasarladığı, kullanıcılılara tüm ses iş akışları üzerinde daha kolay, sezgisel denetim sunan profesyonel yönlendirme çözümünün içerisine taşıdı.

Axia Pathfinder Core PRO’nun sezgisel web arayüzü her türlü aygıttan kolay yapılandırma ve izleme sağlıyor. Bu Linux tabanlı yazılım, işlemciyi verimli kullanırken, operatörleri Windows tabanlı bir sunucudan kurtarıyor. Yeni bir işlem akış çizelgesi tarzı etkinlikler sistemi Logic Flows, gerçek zamanlı durum bildirimleriyle etkinliklerin oluşturulmalarını, düzenlenmelerini ve takip edilmelerini kolaylaştırıyor. Üçüncü firma bütünleşmesi için kontrol protokolü de var. Pathfinder Core PRO Device Emulator’ler üçüncü firmaların protokollerine benzetim yapıp Axia diline çevirerek diğer bir protokol gibi görünmelerine izin veriyor.

Eski Pathfinder yazılımında bulunan kişiselleştirilebilen kullanıcı panelleri, otomatik tablo üretimi, sanal kaynak yönlendirme, ve beli bilgi parçaları üzerinde karar vermeye izin veren bellek kesimleri gibi işlevlerin tümü geliştirildi.

Serin ve sessiz stüdyo içi kurulumlar için fansız çalışan Axia Pathfinder Core PRO, çift Gigabit Ethernet portu ve çift yedekli dahili enerji kaynakları içeriyor. Otomatik algılamalı 90VAC–240VAC, 50Hz–60Hz güç kaynakları da var. Çözüm 500 adet crosspoint ve 500 logic rule içeriyor. Büyük tesisler için alınabilecek ek bir lisans, bir Axia Pathfinder Core PRO sistemine 500 crosspoint ile 500 logic rule daha ekliyor.

Telos Alliance yayın amaçlı AoIP tekniğinin mucidi olarak AES67 standardının ilk çalışmaları hakkında bilgili. Tüm Axia ürünlerindeki AoIP protokolü, Ethernet üzerinden ses, lojik, kontrol, programla ilgili veri (PAD) içeren sinyallerin Ethernet üzerinden yüksek güvenilirlikte, düşük gecikmeli sıkıştırmasız iletilmelerini sağlıyor. AoIP karşılıklı çalışma uyumluluğunun öncülerinden Axia ve Telos Alliance, AES67’yi belirleyen X192 Working Group’u ve şimdi de Media Networking Alliance birliğini destekliyorlar.

Telos Axia ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.