Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Sennheiser EK 6042 İki Kanallı Alıcı
Sennheiser EK 6042 İki Kanallı Alıcı
05.12.2017 13:52

Yuvasına takılıp sabitlenebilen iki kanallı alıcı EK 6042, analog ve dijital neredeyse tüm Sennheiser kablosuz sistemlerine bağlanabiliyor. Tam otomatik kurulum ayarları için kullanışlı işlevler ve 184 MHz geçişli bant genişliği sunuyor.

Bir yayın başyapıtı

Sennheiser’ın en iyi performanslı analog ve dijital alıcı sistemleri şimdi tek bir küçük boyutlu pakette. İki kanallı kamera alıcısı EK 6042, aynı anda analog ve dijital vericilerle birlikte çalışıyor.

Esneklik

Zaman kazandıran akıllı EK 6042, saniyeler içinde çalışmaya hazır hale geliyor; her profesyonel Sennheiser analog, dijital veya karışık her türlü vericiye göre otomatik olarak kendisini yapılandırıyor, 184 Mhz bant genişliği üzerinde bir kızılötesi (IR) bağlantı yoluyla verici tiplerini, sıkıştırıcı/açıcı (compander) ve frekansları tanıyor.

Kullanım kolaylığı

İki kanallı alıcı EK 6042 ile kamera üzerinde veya ses çantasında çalışmak keyifli. 15 bacaklı ve 25 bacaklı tek tip (unislot) yuvalı kameralar için yuva teknolojisi, diğer kameralar için arka panel adaptörü var; kalan pil süresini gösteren pil paketleri çalışırken takılıp çıkarılabiliyor, dahili bir web sunucu ile programlama için USB portu, tüm yapılandırılmaların alınmasını ve dışa aktarılmasını sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü OLED ekran, dijital ve analog çıkışlar, ses sinyalini diğer aygıtlara bölmek için yardımcı ses çıkışı var.

En iyi RF ve ses

Almanya’da profesyonel kablosuz ses uzmanlarınca üretilen, gerçek sinyal çeşitleme yedekli EK 6042, yıllarca zorlu kullanımdan sonra bile güçlü RF, harika ses ve sağlam üretim kalitesi sunuyor. 

Dahili web sunucu

Dahili web sunucusu sayesinde kurulum ayarları kolayca yönetilebiliyor, tüm yapılandırma alınabiliyor veya dışa aktarılabiliyor. 

SuperSlot uyumu

EK 6042 alıcı SuperSlot uyumlu olup, mevcut ARRI, Panasonic ve Sony gibi cihazlarla kesintisiz çalışıyor. 

Arka panel adaptörü ve pil paketi gibi opsiyonel aksesuarlar sayesinde EK 6042 bağımsız olarak da kullanılabiliyor. Otomatik yapılandırma ile her türlü mikrofon 5 saniyeden kısa sürede ayarlanabiliyor.

Ürün EK 6042 İki Kanallı Alıcı
Marka Sennheiser
Firma Metan
Telefon 0212 293 37 50
Web www.metan.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi