Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Studer Micro Series Ses Yayın ve Yapım Miks Sistemi
Studer Micro Series Ses Yayın ve Yapım Miks Sistemi
06.12.2017 16:25

Küçük boyutlu ve etkin maliyetli ses miks sistemi Studer Micro Series, üst düzey bir miks sisteminin özelliklerini ve işlevlerini sağlıyor. Bilinen Studer kalitesini AoIP, Lexicon Efekt işleme, VoiceMix otomatik miks gibi güçlü özelliklerle birleştiren Studer Micro Series, çeşitli uygulamalar için üstün olanaklar sunuyor. Çekirdek (core) birim, grafik kullanıcı arayüzü ve opsiyonel fader kontrol yüzeyinden oluşan Studer Micro Series, radyo ve televizyon yayınları, yapım stüdyoları, ENG/DSNG için ideal. Her türlü standart web tarayıcı veya tabletten eksiksiz denetlenebilen Studer Micro Series, gereken her şeyi tek yapıda sunuyor.

DSP çekirdek birimi

Studer Micro Series sisteminin merkezindeki çekirdek birim, dahili web sunucuda yer alan bütünleşik giriş/çıkış, DSP ve kontrol sistemli, fansız, aygıt kabin rafına monte edebilen, sağlam 3RU boyutlu bir kasa. Pahalı ekler gerektiren diğer yayın çözümlerinden farklı olarak, çekirdekte sekiz adet Dante I/O kanallı IP üzerinden ses (AoIP) iletimi standart. 

Çekirdek sezgisel web tarayıcı yoluyla sezgisel GUI veya opsiyonel fader kontrol yüzeyi kullanılarak denetlenebiliyor. Studer Micro Series’in güçlü özellikleri ve esnek denetim mimarisi, canlı yayın ve yayın dışı yapım ortamları, uzaktan yayın, kurumsal ve otel ses güçlendirme uygulamaları için ideal.

Grafik kullanıcı arayüzü

Çekirdek biriminin her işlevi, sezgisel grafik kullanıcı arayüzü (GUI) yoluyla denetlenebiliyor. LAN veya WiFi kullanılarak bilgisayar veya tablet üzerinde web tarayıcı açılıyor, çekirdeğin IP adresi giriliyor, ve GUI görünüyor; herhangi bir yazılım kurmak gerekmiyor. Tek bir aygıt birden fazla çekirdeği denetleyebileceği gibi, tam tersi, birden fazla aygıt tek bir çekirdeği aynı anda denetleyebiliyor.

Fader denetleyici

Birçok canlı yayıncı fiziksel olarak fader’lere dokunmayı seviyor; dokunarak kullanılan kontroller hızlı seviye ayarları ve kesintisiz çoklu görev yerine getirme ile kullanıcıya sistemi sadece dokunmayla kullanma imkanı veriyor. Sadeleştirilmiş 6 fader içeren fader birimi, canlı çalışma için hızlı ve modern kontroller sunuyor. İki denetleyici maksimum 12 fader yüzey boyutu için tek bir çekirdeğe bağlanabiliyor.

Studer kalitesi

Studer Micro Series yenilikçi ve yenilenmiş Studer kalitesiyle tesislerin düzeyini yükseltiyor. Çekirdek birimde bilinen Studer Vista 1 ve OnAir 1500 miks konsolları ile aynı yüksek kaliteli girişler ve Compact Stagebox I/O kasa var. Sekiz adet AoIP Dante I/O bağlantısı, iki stereo Lexicon efekt işleme sistemi ve bir bütünleşik stereo Track Player/Recorder, standart olarak veriliyor. Patentli VoiceMix algoritması 12 adede kadar girişi otomatik miksleyip işleyerek yoğun çalışılan yayın ortamlarını kolaylaştırıyor. 

Ürün Micro Series Ses Yayın ve Yapım Miks Sistemi
Marka Studer
Firma SF
Telefon 0212 227 68 00
Web www.sf.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.