Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARRI WVS Kablosuz Görüntü Sistemi
ARRI WVS Kablosuz Görüntü Sistemi
06.12.2017 19:01

ALEXA SXT W kamera, diğer veya üçüncü firmaların kameralarıyla kullanım amaçlı bağımsız çalışan bir görüntü verici ve her iki vericiden sinyalleri alan bağımsız çalışan bir görüntü alıcısıyla birlikte yeni ve eksiksiz ARRI Wireless Video System’ın (WVS) bir parçasını oluşturuyor.

Geniş kapsamlı aksesuarlar arasında çeşitli montaj destekleri, anten uzatmaları, elde taşınan DMS-1 (Director’s Monitor Support), ve ARRI vericiler için dahili alıcılı özel uyarlanan bir Transvideo monitör yer alıyor.  Bu monitör veya diğerleri kullanılarak bu modüler sistem küçük boyutlu ve verimli bir kuruluma imkan veriyor. Görüntü alıcısındaki fazladan bir güç çıkışı, tek bir dahili pilin hem alıcıyı hem de takılan monitörü çalıştırmasını sağlıyor. Daha yüksek giriş gerilimi aralığı, pil seçiminde daha fazla esneklik getiriyor.

ALEXA SXT W kameradan ve bağımsız çalışan vericilerden yüksek performanslı görüntü iletimi, güvenlik için uzun mesafeli, sıkıştırmasız ve şifreli bir sinyalle güçlü radyo bağlantısı ve hızlı yeniden bağlantı sağlıyor. Sıfır gecikmeli sinyalde ses, zaman kodu ve REC bayrak yer alıyor ve her verici başına dört adede kadar alıcı kullanılabiliyor.

Yönetmen, kameraman, asistan ve setteki herkes için ARRI Wireless Video System’dan gelen bir monitör sinyali, kamera yapılandırmasına karmaşıklık ve ekibe zorluk getirmeden yaratıcı denetimi ve genel görüşü geliştiriyor. ARRI uzmanlığını konektörlerdeki koruyucu kelepçelerden çok yönlü montaj seçeneklerine kadar sistemin ergonomisi ve dayanıklılığı için kullandı. Profesyonel setlerde kullanıma yönelik sistemin her bileşeni sıvı sıçramasına ve toza karşı dayanıklı. Sağlam malzemelerden üretilen elemanlar, çok geniş bir sıcaklık aralığında (-20 ile +45 derece arasında) çalışabiliyor. Tüm birimler aynı çalışma kontrollerini kullanarak kurulum ayarlarını basitleştiriyor.

Yapılandırmalar

  • Verici başına 4 adede kadar alıcı
  • Her set için 4 ila 6 verici/alıcı.

ARRI ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.