Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > FM TV, Videowall Çözümünde EMS Videowall Processor Sistemini Seçti
FM TV, Videowall Çözümünde EMS Videowall Processor Sistemini Seçti
07.12.2017 18:02

FM TV; stüdyoda yayınlarına canlılık kazandırmak için dekoruna 47 inç boyutlarında, 3x8 kurulum düzeninde 24 adet ekranla videowall kurulumu yaptırdı. Bu videowall’a vereceği görüntüleri en iyi şekilde yönetebilmek için de yönetici sistem olarak EMS Videowall Processor sistemini seçti.

EMS Videowall ile 15360x3240 piksel boyutlarında resimler kullanılabilmektedir. Ayrıca kullanıcı bu alanda istediği yere istediği boyutta video koyabilmektedir. Tüm altyazı, kayan yazı, akan yazıları rahatlıkla yönetebilmektedir. Saat, logo, canlı yayın görüntüsü ve benzeri şeyleri rahatlıkla ekleyip değiştirebilmektedir. Kullanıcı, şablonlar oluşturarak her programa ayrı şablonlar atayıp en kısa sürede sorunsuz olarak geçişler sağlayabilmektedir. Ayrıca bu şablonlara zaman ayarı yapılarak otomatik olarak istenilen gün ve zamanda çalışması sağlanabilmektedir. Kullanıcı, haber ajanslarından veya başka sistemlerden gelen RSS, yazı ve klasörlerdeki verileri otomatik olarak videowall ekranında gösterebilmektedir. Bu bilgilerde sürekli otomatik güncellenmektedir. Hava durumu, haberler, son dakika uyarıları ve daha bir çok farklı operasyon otomatik olarak çoklu ekranda gösterilebilmektedir.

EMS Videowall Processor sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için 0212 582 2307 numaralı telefondan DEVTEK Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.