Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Birbirinden Değerli Eğitmenlerin Katılımıyla Yapımcılık Akademisi Programı Başlıyor
Birbirinden Değerli Eğitmenlerin Katılımıyla Yapımcılık Akademisi Programı Başlıyor
04.01.2018 14:59

Sinema, televizyon ve akademi dünyasının önde gelen isimleri BAUKEM (Bahçeşehir Üniversitesi Kreatif Endüstriler Araştırma Merkezi) ve Insignia Yapım işbirliği ile 16 hafta sürecek, çok yönlü yapımcılık akademisinde buluşuyor.

Medya sektörünün uzman isimlerinden fark yaratacak bir eğitim alarak, uluslararası yapımcılık projeleri geliştirmeyi hayal eden kişiler 'Yapımcılık Akademisi'nde alacakları eğitimin ardından kendi projelerini geliştirme yetkinliğine erişecek, sektörün dev isimleriyle bu projeleri hayata geçirme ve akademinin uluslararası jürisinin beğenisine sunma şansı yakalayacaklar. Başvurular 12 Ocak’a kadar sürecek ve yapılacak mülakatlar sonucunda eğitime burslu öğrenciler de alınacak.

16 hafta boyunca sinema, TV, eğlence, medya, hukuk, ekonomi, pazarlama ve halkla ilişkiler gibi birbirinden dinamik eğitimlerin yanı sıra sinema tarihi ve dünya film endüstrisi gibi yaratıcı eğitimlerin de olacağı “Yapımcılık Akademisi” sektörde uluslararası tanınırlığı olan, akademik alanda öncü ve çağın ruhunu yakalamış nitelikli yapımcılar yetiştiren bir akademi olmayı hedefliyor. Ayrıca sektördeki tüm yenilikleri takip ederek bu yenilikleri faaliyet alanlarına uygulayan, ‘yapımcılığı’ kapsayacak her türlü içeriğin yayılmasını sağlayarak yaratıcı ve konusuna hakim yapımcılar yetiştirmeyi amaçlayan akademi, sınırlı kontenjanı ve seçkin öğretim elemanlarıyla ilk kez bu yıl faaliyet gösteriyor.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
VASFİ AKALIN | 08.01.2018 15:41
Güzel bir olay. Ben şahsen 40 YILLIK kameramanım. Hangi yaştakiler katılabilir? Ücret nedir? Kameralarla ilgili yabancı yayınları okumaktayım. Ben şahsen katılmak istiyorum. Gerekli açıklamaların belirtilmesini rica ederim. Vasfi Akalın
Broadcasterinfo | 08.01.2018 15:58
Merhaba Aşağıdaki web adresi ve facebook sayfası üzerinden iletişime geçebiirsiniz: http://www.bauidea.com http://facebook.com/YapimcilikAkademisi
En Çok Okunanlar
Dergi