Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Soundcraft Mini Stagebox 32i/16i Sahne Donanımı
Soundcraft Mini Stagebox 32i/16i Sahne Donanımı
08.01.2018 12:15

Soundcraft Mini Stagebox 32i ve 16i, yüksek kaliteli elemanları modern bir tasarımla bir araya getirerek, Si-series miks konsollarına çok sayıda kanal ve uzaktan kumandalı giriş/çıkış eklemeyi kolaylaştırıyor. Studer tasarımı mikrofon ön yükselteçleri sıra dışı ses kalitesi sağlarken, küçük yapısı kolay taşıma ve hızlı yapılandırma imkanı veriyor. Canlı çalışan mühendisler, müzik grupları, gece kulübü sahipleri ve kurumsal kurulumlar için ideal Soundcraft Mini Stagebox’lar, ağır, pahalı snake’ler yerine tek bir RJ45 Cat5 tarzı Ethernet kablosu kullanma imkanı veriyor.

Mini Stagebox sahne donanımları, Soundcraft canlı çözümlerinin ünlü performansını sürdürüyor. Studer tasarımı mikrofon ön yükselteçleri, canlı performanslar ve kayıt etkinlikleri için sıcak ve zengin ses sunuyor.

Soundcraft Mini Stagebox 32i ve 16i standart Cat5 kabloyla çok kanallı MADI giriş/çıkışı sağlayarak, pahalı ve ağır analog snake donanımlarını sahneden aşağı indiriyor. Özel amaçlı XLR mikrofon ön girişleri, aynı anda 32 veya 16 harici analog çıkış kanalı sunuyor. Mini Stagebox 32i on iki analog çıkış, Mini Stagebox 16i ise seksiz analog çıkışla monitörlere, yayın ve internet sinyallerine bağlantıyı kolaylaştırıyor.

Modern bir tasarımda, kasanın üzerinde MADI ve RJ45 konnektörleri var. Yerel donanım yapılandırma veya kurulum opsiyon kartları gerekmiyor. Kolayca fişi takın, gücü açın, girişleri seçin ve Soundcraft Si konsol kullanarak uzaktan kumanda edin.

Mini Stagebox donanımları Soundcraft Si Series mikserlerle birlikte karmaşık miks senaryolarında sezgisel çalışma ve uzaktan kumandalı genişletilmiş giriş/çıkışlar sağlıyor. Si Impact kullanıcılara ek girişler için bir sahne donanımı ekleme imkanı verirken, aynı anda mevcut konsol girişlerini kullanıyor. Konsola ikinci bir MADI eklenerek, ikinci bir sahne donanımı eklenip hangi girişlerin 80 miks kanalına atanacağı seçilebiliyor.

Mini Stagebox 32i

  • Sahne ve miks konsolu arasında RJ45/Cat5 bağlantısıyla 100 metre mesafe
  • 32 adet uzaktan kumandalı mikrofon ön yükselteci ve A-D çeviriciler
  • 12 adet XLR analog hat seviyesi çıkışları
  • 3U kabin rafı montajlı tasarım
  • 32 mikrofon ön yükselteci, 12 analog çıkış ve çift MADI bağlantısı.

Mini Stagebox 16i

  • Sahne ve miks konsolu arasında RJ45/Cat5 bağlantısıyla 100 metre mesafe
  • 16 adet uzaktan kumandalı mikrofon ön yükselteci ve A-D çeviriciler
  • 8 adet XLR analog hat seviyesi çıkışları
  • 2U kabin rafı montajlı tasarım
  • 16 mikrofon ön yükselteci, 8 analog çıkış ve tek MADI bağlantısı.

Soundcraft ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 68 00 numaralı telefondan SF’yi arayabilirsiniz.