Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Sound Devices MixPre-10T Ses Kaydedici Mikser
Sound Devices MixPre-10T Ses Kaydedici Mikser
16.01.2018 12:02

MixPre-10T modeli; MixPre kaydedici, mikser ve USB ses arabirimleri serisinin en yeni üyesi. Bu dünyanın en küçük 10 girişli 12 kanallı kayıt aygıtı, dünya kalitesinde sesi, esnek enerji kullanımı ve hassas zaman kodu üreteci/okuyucusu ile ses yapım miks operatörleri, saha kayıt uzmanları ve ses tasarımcıları için ideal. 

Üstün ses kalitesi

MixPre-10T, sekiz adet Sound Devices Kashmir mikrofon ön yükseltecine sahip. Bu yüksek performanslı, ultra düşük gürültülü ayrık Class-A mikrofon ön yükselteçleri, Sound Devices tarafından özenle üretildi. Kashmir mikrofon ön yükselteçleri -130dBV gürültü zemini, analog sınırlayıcılar ve yeni 32 bit A-D çeviricilerle en yüksek kalitede ses kayıtlarını garantiliyor. 

Hassas zaman kodu üreteci

MixPre-10T’de ultra hassas bir zaman kodu üreteci ve okuyucu var. Kapatıldığında veya tüm enerjisi bittiğinde bile MixPre-10T en uzun yemek veya dinlenme molalarında bile zaman kodunu saatlerce doğru tutmaya devam ediyor. 

Birden fazla zaman kodu bağlantısıyla yaygın tüm kare hızları ve zaman kodu modları destekleniyor ve dış dünya saatine kilitlenip her türlü dijital ses ortamında senkronizasyon için kullanılabiliyor. 

Çok yönlü giriş/çıkış yönlendirme

MixPre-10T sekiz adet XLR/TRS kombo Mic/Line seviyesi giriş ve bir 3.5mm Aux/Mic giriş sunuyor ve bunlar 2 kanallı hat girişi, kamera geri dönüşü veya zaman kodu için de kullanılabiliyorlar.

MixPre-10T her biri yönlendirme matrisli iki adet TA3 dengeli çıkış ve 3.5mm stereo çıkışı ile geniş kapsamlı yönlendirme esnekliği sağlıyor.

Esnek enerji seçenekleri

Portatiflikte ve kolaylıkta en üst seviye için MixPre-10T birden fazla enerji seçeneğine sahip. MixPre-10T harici pille enerji veya AC enerji için kilitli 4 bacaklı Hirose konektör sunuyor. 

MixPre-3 ve MixPre-6 gibi MixPre-10T de sekiz hücreli kolayca çıkarılan bir kızak içindeki AA pillerle ya da iki Sony L-Mount lityum iyon pille opsiyonel bir kızakla da çalıştırılabiliyor. 

Otomatik kopyalama

MixPre-10T’nin Auto Background Copying olarak adlandırdığı otomatik kopyalama özelliği sayesinde bir SD karta 192Khz/24 bite kadar dosyalar kaydedilirken, müşteriye vermek veya yedek kopya yaratmak için otomatik olarak bir USB belleğe de kaydedilebiliyor.

Küçük ve hafif tasarım

MixPre-10T’nin boyut ve ağırlığı her türlü yapım ortamına uygun. Hızlı tepki veren kapasitif dokunmatik ekranı son derece kolay ve sezgisel çalışma sağlıyor. Parlak, IPS gün ışığında okunabilen renkli LCD ekran sayesinde menülerde rahatça dolaşılabiliyor. MixPre-10T’deki joystick ile kayıt veya oynatım başlatılabiliyor, ve iki adet kullanıcı tarafından programlanabilen kısayol, kişiselleştirme imkanı veriyor.

Miks, ölçüm ve izleme

MixPre-10T’deki sade bir mikser kazanç kontrol düğmeleri ve pan hareketleri sunuyor. Ölçüm gösterimi için kolay okunan halka LED’ler, çoklu kanal, miks ve USB geri dönüş gösterimi için üç LED var. 

Kulaklıkla dinleme amaçlı bir 3.5mm jak, özel tasarımlı, güçlü, geniş bantlı kulaklık yükseltecinden kullanıcı tarafından programlanabilen yönlendirme ön ayarları sunuyor.

Esnek kablosuz denetim

MixPre-10T’deki bütünleşik Bluetooth Smart sayesinde kolayca kablosuz bağlantı kurularak, iOS ve Androis aygıtları üzerinde ücretsiz Sound Devices Wingman uygulamasıyla kolayca kablosuz bağlantı, denetim ve takip yapılabiliyor.

Sezgisel çalışma

MixPre-10T dokunmatik ekranından üç çalışma moduyla dolaşım sunuyor; Basic, Advanced, Custom. Basic modu kolayca kayda başlamak için söyleşi ve müzik kayıtlarına yönelik. Advanced ve Custom modlar ise daha deneyimli ses kullanıcılarının çok kanallı kayıtları ve gelişmiş ayarları için.

Güçlü USB ses arabirimi

Çok yönlü MixPre-10T96k’ya kadar örnek hızlarında bir bilgisayardan 12 kanal giriş ve 4 kanal çıkışlı mükemmel bir USB ses arabirimi oluşturuyor. MixPre-10T USB yoluyla ses akışı yaparken aynı anda bir SD karta kayıt da gerçekleştirebiliyor.


Ürün MixPre-10T Ses Kaydedici Mikser 
Marka Sound Devices
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

 

En Çok Görüntülenenler
Dergi