Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Audio Technica ATDM-0604 Digital SmartMixer
Audio Technica ATDM-0604 Digital SmartMixer
22.01.2018 09:56

ATDM-0604 otomatik mikser toplantılar, konferanslar, kodek yazılım uygulamaları, mahkeme duruşmaları, radyo ve televizyon yayınları ve birden fazla mikrofon ve diğer medya girişi içeren diğer uygulamalar için ideal. Audio-Technica’nın SmartMixer teknolojisi kanalların kapı veya kazanç paylaşım modunda mikslenmesine imkan vererek, bir kurulumdaki tüm girişlerden, yankı, aşırı ortam gürültüsü ve comb filtreleme olmadan, kararlı ve yüksek kaliteli ses çıkışını garantiliyor. 

Mikserin ön panelindeki kontroller ve LED göstergeler, giriş/çıkış ve kazanç seviyelerinin kolayca ayarlanmalarına, ön ayarların oluşturulup kullanılmasına, phantom gücün, alçak kesim filtresinin, otomatik miksin, akustik yankı gidermenin (AEC) açılıp kapatılmasına, IP yapılandırılmasının değiştirilmesine imkan veriyor. ATDM-0604 Digital SmartMixer’ın web üzerinden uzaktan kumanda işlevi sayesinde kullanıcılar bir Windows tabanlı PC, Mac, iOS veya Android aygıtından adı geçen ayarları yapabiliyor; giriş ve çıkış ayarlarını değiştirebiliyor, SmartMix kullanılırken kapı veya kazanç paylaşım modunu seçebiliyorlar.

Mikserde dört adet dengeli mikrofon girişi, iki adet dengeli Mic/line girişi, bir dengesiz stereo giriş, iki dengeli iki de dengesiz çıkış var. Ağ ve USB portları, A/B Audio-Technica Link portları sayesinde geniş bir kurulumda eşzamanlı kullanım için altı tane ATDM-0604 mikser Cat5e kablo ile bağlanabiliyor. 

Audio Technica ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin’i arayabilirsiniz.