Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yönetmen Monitörü Teknolojisinde SmallHD ile Teradek İşbirliği
Yönetmen Monitörü Teknolojisinde SmallHD ile Teradek İşbirliği
23.01.2018 10:18

SmallHD 703 Bolt kablosuz yönetmen monitörünün piyasaya çıkışı, yüksek tanımlı monitör üreticisi SmallHD ile kablosuz görüntü uzmanı Teradek arasındaki işbirliğinin ilk ürününü ortaya koyuyor. Bu yeni cihaz sayesinde film yapımcıları tamamen stereo ses kulaklık çıkışıyla çekimleri, ön izleme ve oynatımları izlemek için kabloya bağlı kalmadan bir Full HD monitör ile sahnede veya çekim yerinde dolaşabiliyorlar. Uygun fiyatlı kablosuz Full HD monitörün 3.000 nit parlaklık veren, gün ışığında görülebilen ekranı, şimdiye kadar üretilen en parlak SmallHD. 

703 Bolt, SmallHD’nin güneş ışığı altında bile izlenebilen 7 inç 1920x1080p ekranı ile dahili Teradek Bolt alıcıyı bir araya getiriyor ve Teradek Bolt 500, 1000, 3000 vericilerle uyumlu. Bu yeni sistem vericiden 90 metreye kadar mesafelerden görüntüleri alıp ekranda gösterebiliyor. Tek bir Anton Bauer veya V-mount pil ile çalışan sistem, tek bir 90 Wh pille dört saatten fazla çalışabiliyor. 

SmallHD’nin kablosuz yönetmen monitörü işlenmiş alüminyumdan bir çerçeve ve Gorilla Glass cam ekran ile sağlam yapıya sahip. Sistem antenler hariç 21cm x 12cm x 3cm boyutlara, 90Wh pil ve tutma yerleri dahil 2 kilogram ağırlığa sahip. 

Verilen el tutma yerleri ergonomik bir lastik kaplamaya sahip. SmallHD’nin OS3 işletim sistemini çalıştıran monitör, A/B kameralarını izlemek için aynı anda iki giriş kaynağını görüntüleyebiliyor. OS3’ün yeni resim galerisi yönetmenler için kullanışlı. Her resim dosyasının bir küçük ön izlemesini göstererek, ekrandan yakalanan ve diğer görsellerin bir SD kart üzerinde kaydedilerek hızla erişilmelerini ve düzenlenmelerini sağlıyor. Görseller bir video sinyali ile veya onsuz ön izlemeden geçirilebiliyor.

SmallHD ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.