Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > PAG Mini Paglight Kamera Üstü Işık
PAG Mini Paglight Kamera Üstü Işık
23.01.2018 10:40

PAG firması, kendi dizaynı ve üretimi olan bataryalar, şarj cihazları, kamera ışık sistemleri ve kamera dengeleme sistemleriyle, yayın ve profesyonel video endüstrisi sektöründe liderlerden, İngiltere menşeili bir firmadır. 

Geliştirdiği yeni teknolojiler ve kendine özgü tasarımlarıyla, özellikle Avrupa pazarında profesyonellerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan PAG, ürünlerinde verimliliği, güvenilirliği ve ekonomik olmayı hedefleyerek birçok yeni teknolojiye de önderlik yapmıştır.

Değiştirilebilen ışık modülü sayesinde devrim niteliğinde patentli bir tasarıma imza atan Paglight, profesyonel aydınlatma teknolojilerine yeni bir boyut kazandırmıştır. 

Mini Paglight değiştirilebilir ışık modül teknolojisi ile farklı çekim şartlarındaki ışık ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirdiği standart/soft halojen ve Power Ark gibi ışık türlerini kullanmaya imkan sağlar.

Mini Paglight değiştirilebilir ışık modül teknolojisinin muadillerine göre fark yaratan avantajı,  küçük ebatta olması ve birkaç saniye içinde hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirilerek kolayca kullanılabilmesidir.  Bunun yanı sıra ışık kafasının önüne filtre ve kepenk ünitesi de takılabilmektedir.

Mini Paglight ışık ile birlikte verilen 1/4 inch vidalı adaptör veya kamera plakasını kullanarak istenilen marka ve modelde kameraya monte edilebilir. Işık gövdesinin çok yönlü hareket kabiliyeti sayesinde, dikey ve yatay olarak istenen konumda kullanım sağlanabilir.  Ünitenin alt tarafında yer alan kilitleme kolu ise mevcut konumu korumak için kullanılır.

Mini Paglight, ışık kaynağını kullanmış olduğunuz kameradan ya da bataryadan çalıştırabilmeniz için isteğinize bağlı olarak 150mm veya 500mm uzunluğunda D-tap/PP90, 1,5m XLR-4pin konnektörle sonlandırılmış kablosu ile birlikte teslim edilmektedir.

PAG ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0312 438 68 18 numaralı telefondan İdeapro’yu arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.