Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > True Medya ARRI Işık Servis Merkezi
True Medya ARRI Işık Servis Merkezi
23.01.2018 11:38

Uğur Dalyancı, sektörde 15 yıl çalıştıktan sonra, True Elektronik adlı şirket kurarak ARRI’nin 2015 yılında sertifika programına katıldı ve bütün testlerden başarı ile geçerek, ARRI CEO’su Franz Kraus, Genel Müdür Sigrid Müller ve Satış Müdürü Koray Enlioğlu tarafından ARRI servis merkezi olarak yetkilendirildi. Dalyancı, 2016 ve 2017 yılında Stephankirchen Münih’te bulunan ARRI fabrikasında verilen eğitimlere katılarak edindiği yeni tecrübelerini teori ile birleştirerek ve sürekli yedek malzeme stoğuyla müşterilerine güvenilir, kaliteli hizmet veriyor.

2017’de ARRI Servis Müdürü Mischa Krahling ve Satış Müdürü Koray Enlioğlu’nun yaptığı incelemelerden ve kont-rollerden iyi not alarak dünya standartlarına uygun bir servis merkezi olduğu belirtildi. 

Geniş donanıma sahip olan şirket, 3 adet yüksek Hz osilaskop, (2 adet Tektronix, 1 adet Hameg), 6 adet fluke ölçü aleti, ampermetre, 10 adet ARRI tools ve arıza tespit cihazı, Flicker analizörü, kelvinmetre, lüksmetre, spektrometre ve temperaturemetre altyapısıyla 2018 yılında da ARRI servis merkezi olarak çalışmalarını genişleterek televizyon kanalları, üniversiteler ve prodüksiyon firmalarına kurulum hizmet vererek aynı zamanda da tv sistem kurulumlarına başlamıştır.

ARRI ışık cihazlarının orijinal bir şekilde çalışması için servis desteği, her türlü teknik problemleriniz ve yedek malzeme için 0212 269 27 48 numaralı telefondan True Medya’yı arayabilirsiniz.